ZŠ J.Fándlyho úspešná v súťaži Čerstvé hlavičky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Obchodný reťazec Kaufland v júni spustil druhý ročník projektu Čerstvé hlavičky, ktorý podporuje medzi školákmi konzumáciu čerstvého ovocia a zeleniny.

Do druhého ročníka sa zaregistrovalo 189 základných škôl. Hlasovanie prebiehalo na webstránke www.cerstvehlavicky.sk prostredníctvom registrácie pokladničného bloku z nákupu v ktorejkoľvek predajni Kaufland. Do súťaže sa zaregistrovala aj Základná škola J.Fándlyho v SEREDI. Vďaka všetkým hlasujúcim rodičom, žiakom a priateľom sa škola zaradila medzi výhercov súťaže. Vďaka tomu žiaci získajú z miestnej predajne obchodného reťazca počas celého budúceho školského roka raz do týždňa prísun ovocia alebo zeleniny. Prvé dorazilo do školy 3. septembra 2020.

Škola touto cestou ďakuje všetkým, ktorí aktívne registrovali bločky, chceli podporiť školu a dopriali žiakom víťazstvo. Špeciálne poďakovanie patrí Bc. Alexandre Kramárovej, Mgr. Simone Gašparovičovej a žiačke 9. ročníka Viktórii Žákovej za ich venovaný čas, aby škola vyhrala. A aby sa ovocie a zelenina dostali rozdelené a umyté až do rúk všetkých žiakov, chce vedenie školy poďakovať kuchárkam a vedúcej školskej jedálnej.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články