Prázdniny v školskom roku 2020/2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pozrite si presné dátumy jesenných, vianočných, veľkonočných, polročných, jarných a letných prázdnin na Slovensku v školskom roku 2020/2021.Povinnosť zverejňovať termíny školských prázdnin na svojom webovom sídle vyplýva ministerstvu zo školského zákona.

V školskom roku 2020/21 potrvajú jesenné prázdniny 29. a 30. októbra 2020.

Vianočné prázdniny si žiaci užijú od 23. decembra 2020 do 7. januára 2021.

Ako prvé budú na jar prázdninovať deti Banskobystrického, Žilinského a Trenčianskeho kraja, a to od 15. do 19. februára.
V Košickom a Prešovskom kraji si žiaci od školy oddýchnu 22. až 26. februára 2021. Obľúbené prázdniny si v Banskobystrickom, Nitrianskom a Trnavskom kraji deti užijú 1. až 5. marca 2021.

Veľkonočné prázdniny pripadnú v roku 2021 na 1. až 6. apríla. No a letné prázdniny čakajú školákov od 1.júla do 31. augusta 2021.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články