Vydarený koncert Martinky a Giovanniho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mladú speváčku z Paty Martinu Koniarikovú a jej priateľa Giovanniho Ricciho snád netreba ani zvlášť predstavovať. Tieto dva mladé spevácke talenty zažiarili na televíznych obrazovkách počas speváckej súťaže  SuperStar 2020. 

Martinka a Giovanni sa rozhodli v súťaži zabojovať ako dvojica. Na kastingu zaspievali nezabudnuteľnú pieseň  Falling Slowly, kedy dokonca oslnili aj „likvidátora“ mladých speváckych talentov Paľa Haberu a porota ich poslala jednoznačne ďalej. Nasledujúce kolá mali doslova drsné podmienky, no napriek tomu sa Martinke s Giovannim darilo a ocitli sa medzi postupujúcimi. V poslednej fáze pred živým vystúpením, kde sa predstavilo 18 najlepších interprétov, toto spevácke duo rozdelili. Martinka bola vyradená a Giovanni postúpil do živého finálového kola, kde sa nakoniec umiestnil na 5. mieste.

Včera sa v Kultúrnom dome v Pate uskutočnil koncert tejto mladej úspešnej speváckej dvojice. Úvodom obaja odpovedali na divácke otázky na tému, ako sa zoznámili, na ich tvorivosť a plány do budúcna. Medzi iným nám mladá 22 – ročná ambiciózna speváčka Martinka prezradila, že na pódiu pred patanským publikom stála už ako 6-ročná s piesňou o papagájovi a medzi autorov jej detských piesní patrili aj Patania Braňo Vaško a Miro Tomančík. Zároveň dodala, že ich najbližším programom je koncertné turné po susednej Morave.

Potom nasledoval viac ako hodinový koncert speváckej dvojice a samozrejme zaznela aj nezabudnuteľná Falling Slowly.

Po koncerte sa uskutočnila autogramiáda a fotografovanie.

Súčasťou koncertu bola aj výstava fotografií pod názvom Leto 2020 v Pate.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Pre Alfonza a Josifa
    Alfonz, mal by si vedieť, že Patania Ruska vôbec k životu nepotrebujú a pokiaľ ide o rúška, tak pracovníčky OU každému návštevníkovi, ktorý nemal rúško, ho ponúkli zdarma, no nútiť nikoho nasilu nemôžete, veď máme demokraciu. A pokiaľ ide o baču, keď tým myslíš pána starostu, tak iba toľko: akcie sa chcel zúčastniť, no v sobotu popoludní ho zastihla správa o veľmi smutnej udalosti v rodine. Na podujatí ho nahradil jeho zástupca.
    Čo keby si sa aspoň raz nejakého podujatia zúčastnil, napr. aj s Josifom , bol by si informovaný z prvej ruky a určite by si už konečne prestal písať hlúpe komentáre.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články