Počas víkendu zavinili opití vodiči 5 dopravných nehôd

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Z toho 4 v okrese Dunajská Streda a 1 v okrese Senica.

Piatok 05.40 – Kúty – vodič Fabie zišiel z cesty, narazil do betónového mostíka a skončil v priekope. Hladina alkoholu 0,87 mg/l, neskôr vystúpila na 1,30 mg/l –2,71 promile.

Sobota 02.15 – Šamorín – vodič zo Žiliny nabúral do dvoch odstavených áut. Z miesta nehody ušiel, ale zakrátko ho hliadka obvodného oddelenia vypátrala. Hladina alkoholu 0,95 mg/l – 1,98 promile.

Sobota 17.00 – pri obci Baka –vodič z okresu Dunajská Streda vyšiel mimo cestu a narazil do stromu. Hladina alkoholu 1,06 mg/l – 2,21 promile.

Nedeľa 00.30 – Mierovo – miestny vodič narazil do autobusovej zastávky. Hladina alkoholu 0,46 mg/l – 0,96 promile.

- Inzercia -

Nedeľa 16.45 – Veľký Meder – vodič z Medveďova nevybral dobre zákrutu a narazil do oproti idúceho traktora. Pri nehode sa ľahko zranil. Hladina alkoholu 0,48 mg/l – 1,00 promile.

Polícia stále dohliada na bezpečnosť na cestách, no niektorí, zdá sa, sú nepoučiteľní.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Už konečne by bolo treba pritvrdiť. Ale kto? Stále iba čítame o dopravných nehodách zavinených opilcami, ale nič sa nedeje, nič s tým nerobí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články