ŠKF Sereď – akadémia pozýva na futbalové zápasy cez víkend

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Program mládežníckych družstiev na víkend nájdete v prílohe.

Príďte nás povzbudiť.

zdroj: Miroslav Greguška, ŠKF Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. teraz davali v spravach ze tam mate koronavirus a vy organizujete futbalove zapasy chcete vsetkych nakazit

 2. Samozrejme, že je to odkomunikované zo zväzom tak zbytočne tu nepíšte hlúposti…..

 3. Zväz?!!!? A to je akože samozvaný epidemiologický orgán? Včera tu bol komentár,v ktorom dáky Adamko písal,ako sa pozitívny futbalista prechádza po Seredi! Samozrejme,že príspevok bol zmazaný.

 4. Pre Miloš Majko.Včera tu bol komentár,kde pán Adam žiadal vysvetlenie,prečo pozitívny futbalista stále trénuje a chodí po kaviarňach.Ten komentár bol pod príspevkom,hádam sa dotyčný pán ozve,tiež športovec.

 5. Bez mena 20. augusta 2020, 11:55 – ste si isty, ze ten prispevok bol tu a bol zmazany?

  Lebo ja mam pocit, ze mate na mysli prispevok z FB napisany pod inym clankom, no ten podla mojich info zmazal sam autor, na co my dosah samozrejme nemame.

  Pod inym clankom je dalsi prispevok a bude aj samostatny clanok.

  Mozeme po takomto uvedeni FAKTOV cakat ospravedlnenie?

 6. Miloš Majko,aj ja mám pocit,že to bol príspevok z FB a samozrejme,že môžete očakávať ospravedlnenie.Ospravedlňujem sa.Už si všetko prefotím,aby sa mi to nepomotalo,ak budem niečo komentovať.

 7. Bez mena 20. augusta 2020, 16:40 – netvrdim, ze si mate prispevky fotit. Len sa mi nepaci, ked niekto ako nespochybnitelny fakt uvedie toto“:

  „Včera tu bol komentár,v ktorom dáky Adamko písal,ako sa pozitívny futbalista prechádza po Seredi! Samozrejme,že príspevok bol zmazaný.“

  Lebo vacsina ludi registruje toto: „Samozrejme,že príspevok bol zmazaný.“ a vysledkom je, ze nasledne pocuvam, ko neskutocne su prispevky mazane.

  Zmazanych je tak jedno PROMILE prispevkov a aj to VYLUCNE v sulade s pravidlami – resp. pri ich vaznom poruseni.

  SOL nema zaujem na mazani prispevkov.

  Ten druhy prispevok a dalsie k teme su tu:

  https://www.seredonline.sk/2020/08/18/pozitivny-pripad-na-covid-19-v-seredi/

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články