Pred dvanástimi rokmi zomrel Ladislav Pittner

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pred dvanástimi rokmi odišiel do večnosti náš priateľ Ladislav Pittner. Politický väzeň, trojnásobný minister vnútra, riaditeľ SIS, veľká osobnosť zápasu o slobodnú spoločnosť. Tak pred rokom 1989, aby sa tá naša spoločnosť takou stala, ako aj v rokoch potom, aby sa takou udržala. Rád spomínam, ako nás každý týždeň na predsedníctve KDH informoval o bezpečnostnej situácii u nás i vo svete. Hovoril často veci, ktoré mrazili, ale rozprával vecne, bez strachu, a prispieval tak k našej spoločnej viere a odvahe, že všetko napokon zvládneme. Som hrdý, že som patril do okruhu blízkych spolupracovníkov tohto statočného muža!

Zdroj: FB

- Inzercia -
 1. podľa 100 percentne overených zdrojov bol pán Pitner príslušníkom marťanskej armády pokúšajúcej sa obsadiť našu matičku Zem

 2. Vatikánska tajná služba, Vatikánska banka, vatikánske… Ešte tak sprístupniť vatikánsky archív a celá cirkev padne. Možno sa raz dozvieme pravdu.

 3. Pittner, ktorý študoval v Moskve medzinárodné vzťahy, aby mohol pracovať pre ŠtB, sa sám priznal, že robil double agenta pre Mosad.. A takýto verejný vlastizradca viedol SIS.
  Tak už viete, prečo 90 % vybavenia SIS pochádza z Izraela.

 4. Je škoda, že sa článok, či jeho samotné priznanie na kameru už nedá dohľadať.. Ale to zrejme asi ani nebude náhoda.
  Ale fajn, žite si svoj mokrý sen..
  Veď v tomto štáte si už človek zvykol na to, že “velikáni vlasti” sú zväčša hajzli čo profitovali na ľudskom utrpení, či odrbali štát na podvodoch.
  Našťastie, každého 15 minút slávy je vždy iba dočasných, podľa toho s ktorou vládnou garniturou simpatizujú..

 5. Keď sú voľby krestania nevolia? Ako je to možné keď 75% Slovákov sa hlási za krestanov.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články