Šumivé sekty zo Serede získali najvyššie ocenenie na medzinárodnej súťaží vín v USA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Finger Lakes Wine Competition je jednou z najväčších vinárskych súťaží v USA. Ide o medzinárodnú súťaž, ktorej výťažok je venovaný na dobročinné a charitatívne ciele.

V tomto roku sa za prísnych bezpečnostných opatrení konal jubilejný dvadsiaty ročník súťaže Finger Lakes International Wine Competition v meste New York. Prihlásených bolo takmer dvetisíc vzoriek až z jedenástich krajín. Spoločnosť HUBERT J.E. a.s. zo Serede si samozrejme túto súťaž nenechala ujsť. Porotcovia medzinárodnej súťaže vín a liehovín boli aj tento rok vybraní zo širokej škály kvalifikovaných odborníkov. Tí vyhodnotili a ocenili všetky vzorky a udelili medaily v kategóriách: BRONZ ( komerčný produkt ), STRIEBRO ( reprezentatívny produkt ), ZLATO ( produkt výnimočný vo svojej kategórii ) a DOUBLE GOLD ( jednomyseľne výnimočný a pozoruhodne výrazný produkt ).

Spoločnosť Hubert J.E.a.s. môže byť na svoje výrobky právom pyšné. Dva z nich si odniesli najvyššie ocenenie.

Hubert Grand Rosé získal výnimočné ocenenie DOUBLE GOLD ako jedinečné, výrazné a pozoruhodné víno.

Hubert Cabernet Sauvignon Blanc de Noirs získal ocenenie GOLD, teda cenu výnimočného vína vo svojej kategórii.

- Inzercia -

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články