Silný vietor ulomil strom pod Hokejkou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Silný vietor, ktorý sa pred malou chvíľou spustil spôsobil ulomenie stromu, tesne v blízkosti chodníka na ulici M.R. Štefánika pod Hokejkou.

Podľa informácií shmu.sk je na dnešný deň vydaná meteorologická výstraha 1. stupňa pred búrkami a vietor o rýchlosti 18-23 m/s v okrese Galanta.

Ako vidíme, dnešné slnečné počasie nám teda  pokazí dážď a vietor, tak si dávajte na seba pozor !

Za zaslané fotografie ďakujeme našej čitateľke.

zdroj: shmu.sk

 

AKTUALIZOVANÉ – priložené ďalšie fotografie od čitateľky Ľubomíry, ktorej touto cestou taktiež ďakujeme.

 

- Inzercia -
 1. Za zle pocasie, prudke burky a silny vietor nemozeme. Mozeme za nepripravenost odstranovat nasledky.

  Sice sa nejedna o moju spravu, ale preco ma miesto v novinach?
  Iba nedavno strom v Nitre zabil dieta. Inde zavalila dieta zastavka. Nie je dobre podcenovat nasledky sucasnych zmien v klime a je potrebne na mozne nebezpecenstvo upozornit.

 2. Ďakujeme Pán Majko za informácie vo vašich novinách . Kto nechce nech nečíta. Ja si rád prečítam o všetkom , čo ma zaujíma .Ďakujeme

 3. Odstraňovať následky to je už to posledné. Predvídať treba, a odstrániť tie vysoké topoly na Fandlyho sídlisku, život ma väčšiu hodnotu ako tie 60 ročne topoly.

 4. A až keby ten zlomený strom niekoho zranil alebo zabil,až to by bol článok hodný prečítania ?

 5. Anonym 11. augusta 2020, 0:18 – prevencia je skutocne dolezita. Vo vsetkom. No zlikvidovat dalsie stare stromy (okrem skutocne nebezpecnych), by bolo riesenim naozaj nebezpecnym z pohladu buducnosti. Nie je vsetko stare automaticky zle.

  A skutocne hovorime o nasledkoch – povodne, strhane strechy a pod. Klima sa meni a az prilis casto prinasa velmi rychle skody, ktorym by sme zamedzili jedine uplnou zmenou vsetkych stavieb, resp. dost urcite im uplne nezamedzime.

 6. Objektiv to ozaj si musíš za jazdu cenu kopnúť do niekoho? Kde tu píše Majko že za to môže primátor. Precitaj si to znova.

 7. minule orezavali na Garbiarskej ale len tie male konare ktore vobec su neni nebezpecne tie velke nie aj im jeden pan hovoril ale oni ze maju nariadene z mesta no neviem ci tam volakto z mesta bol aj pozriet sa na to lebo tie konare su ozaj nebezpecne

 8. Pan Majko, tie topoly na Fandlyho sídlisku sú skutočne nebezpečné. Z jedného sa ulomila haluz rovno pred bránkou do škôlky, tiež bol veľký vietor. Skutočne sa to stalo žiadny výmysel. 0:18

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články