Lipót je medzinárodné kúpalisko

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Miroslav Košírer |  Bratislava |  Lipót je malá dedinka v Maďarsku neďaleko Bratislavy vzdialená je od hraníc približne 50 kilometrov. Najpohodlnejšia cesta je autom cez hraničný priechod Rajka. Lipót je známy svojim úžasným kúpaliskom. Nájdete tam veľkú šmykľavku, tobogany niekoľko bazénov pre deti a taktiež dva bazény s kvalitnou liečivou termálnou vodou, ktorá má pozitívne účinky na fyzické opotrebovanie kĺbov, chrbtice, rehabilitácie po úrazoch a regenerácia po komplikáciách. Voda má nízku tvrdosť,  je sodno uhličitanová a fluoridová kyselka. Deti, ale aj dospelých poteší vodný svet, nechýba ani športový areál volejbalové ihrisko, badmintonové ihrisko, stolný tenis a futbalové ihrisko na tráve. Ak si zoberiete so sebou bicykle, v tejto lokalite sa dá aj dobre pobicyklovať, alebo len tak vyjsť si na prechádzku na konskom chrbte. Zrelaxovať sa potom môžete v miestnej fínskej saune, ktorá sa nachádza  v objekte vodného mlyna. Od polovičky júna sa na kúpalisku každú sobotu a nedeľu o 15:00 hod. konajú rôzne programy a zábavné šou. Programy sa  tvoria podľa počasia. Počas letnej sezóny sa vždy v piatok koná organizované potápanie, samozrejme s potápačským prístrojom a za účasti inštruktorov z miestneho potápačského klubu. Nuž, maďarčinu ovládať nemusíte niektorí zamestnanci vedia po slovensky, nemecky a anglicky. V areáli kúpalisku počuť prevažne slovenčinu, češtinu, nemčinu a aj maďarčinu.

– – –

Kúpalisko Lipót

Fő út 84.

00 36 96 215-723
lipotfurdo.hu/sk/

Otváracie hodiny:

Po: 9 – 20

Ut: 9 – 20

St: 9 – 20

Št: 9 – 20

Pi: 9 – 20

So: 9 – 20

Ne: 9 – 20

 

 

  • Vstupné
  • Dospelý týždenný lístok 13.06.2020.-15.09. 22000 HUF
  • Dospelý týždenný lístok 16.09.2020.-30.09. 19000 HUF
  • Týždenný preukaz je platný sedem po sebe nasledujúcich dní a vkladá sa dvakrát denne! Detský týždenný lístok 13.06.2020.-15.09. 18000 HUF
  • Detský týždenný lístok 16.09.2020.-30.09. 16000 HUF
  • Týždenný preukaz je platný sedem po sebe nasledujúcich dní a vkladá sa dvakrát denne!Zľavnené vstupné (od 16:00) 13.06.2020.-15.09. 2900 HUF
  • Zľavnené vstupné (od 16:00) 16.09.2020.-30.09. 2600 HUF

No credit card! Only cash HUF or EUR!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články