Práve teraz: Kolízne dopravné situácie v križovatke pri Lidli

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve teraz nás vodiči idúci cez mesto požiadali o zverejnenie oznamu týkajúceho sa kolíznych situácií vznikajúcich v križovatke pri Lidli v Seredi. Nie je funkčná sveteľná signalizácia a tak premávku podľa  informácií vodičov, veľa z nich nezvláda.

V tejto jednoduchej križovatke dochádza ku kolíziám aj pri funkčnej svetelnej signalizácii, takže je jasné, akým “hlavolamom” pre niektorých vodičov je prejdenie križovatky bez nej.

Asi je načase vrátiť sa k jednoduchému mysleniu aj pri šoférovaní a hlavne k ohľaduplnosti vodičov voči sebe.

V každom prípade výstraha a žiadosť – jazdite opatrne !!

Ilustračné foto: Miloš Majko (Londýn, GB)

- Inzercia -
  1. Smradi v mýtnych transportéroch šikanujú pracujúceho človeka, zatiaľ čo nám po cestách jazdí 90 % negramotných kreténov s platným vodičským preukazom, neschopných zvládnuť ani len zaparkovať, nieto ešte prejsť klasickou križovatkou riadnou svetelnou signalizáciou..
    Ale biznis je biznis a na AETR naše “orgány” trhnú viac, než aby kontrolovali priebeh dopravnej situácie na križovatkách a pokutovali každého, kto nedodržuje základné pravidlá dopravy.

  2. Hlava mi to neberie, značka hlavná, stop a daj prednosť čo viac treba?! Už len trošku logického myslenia, ktoré veľa ľudom chýba asi chýba. Hádam viem že keď oproti mne ide rovno a ja mu križujem cestu tak mu dávam prednosť

  3. toto je katastrofa, co za ludia maju VP, ja chapem, ze chybu moze urobit kazdy z casu na cas, ale aby sa niekto nevedel zorientovat v krizovatke a este v tak jednoduchej 🙁

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články