Práve teraz: Kolízne dopravné situácie v križovatke pri Lidli

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve teraz nás vodiči idúci cez mesto požiadali o zverejnenie oznamu týkajúceho sa kolíznych situácií vznikajúcich v križovatke pri Lidli v Seredi. Nie je funkčná sveteľná signalizácia a tak premávku podľa  informácií vodičov, veľa z nich nezvláda.

V tejto jednoduchej križovatke dochádza ku kolíziám aj pri funkčnej svetelnej signalizácii, takže je jasné, akým „hlavolamom“ pre niektorých vodičov je prejdenie križovatky bez nej.

Asi je načase vrátiť sa k jednoduchému mysleniu aj pri šoférovaní a hlavne k ohľaduplnosti vodičov voči sebe.

V každom prípade výstraha a žiadosť – jazdite opatrne !!

Ilustračné foto: Miloš Majko (Londýn, GB)

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Smradi v mýtnych transportéroch šikanujú pracujúceho človeka, zatiaľ čo nám po cestách jazdí 90 % negramotných kreténov s platným vodičským preukazom, neschopných zvládnuť ani len zaparkovať, nieto ešte prejsť klasickou križovatkou riadnou svetelnou signalizáciou..
    Ale biznis je biznis a na AETR naše „orgány“ trhnú viac, než aby kontrolovali priebeh dopravnej situácie na križovatkách a pokutovali každého, kto nedodržuje základné pravidlá dopravy.

  2. Hlava mi to neberie, značka hlavná, stop a daj prednosť čo viac treba?! Už len trošku logického myslenia, ktoré veľa ľudom chýba asi chýba. Hádam viem že keď oproti mne ide rovno a ja mu križujem cestu tak mu dávam prednosť

  3. toto je katastrofa, co za ludia maju VP, ja chapem, ze chybu moze urobit kazdy z casu na cas, ale aby sa niekto nevedel zorientovat v krizovatke a este v tak jednoduchej 🙁

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články