Nádobíčko “Made in Sered”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Do redakčnej pošty sme dostali aktuálne fotografie žiaľ mnohým ľuďom známeho “nádobíčka” potrebného na aplikáciu drog, pre nelagálny predaj ktorých je mesto tak veľmi známe vlastne po celej republike.

Tentokrát občania toto svinstvo našli pri Campingu.

 

- Inzercia -
  1. To je nádhera a nádherný je aj ten dnešný koncert alebo ako to mám nazvat čo idu odtial pazvuky ako z blazninca vyzera to ako keby tam niekto puštal do mikrofóna miešačku na betón a dotoho reval ako zmyslov zbavený.

  2. mesto to dovolí z dôvodu, že je o to aj jednoducho záujem, lístky sa predajú, takže v tom nie je problém. Ak si budete chcieť vypočuť vážnu hudbu, treba vyhľadať daný žáner, iste ste však prežili aj toto a okrem toho ste si tu mohli ešte aj zahundrať 🙂
    Zrejme ste to počuli iba z diaľky, takže to či je tam samí feťák-faťák neviete objektívne posúdiť, len ste sa potrebovali vyjadriť.
    P.S.: osobne si myslím, že nádobičko nepatrí nikomu z koncertu. Títo užívatelia nepotrebujú žiadny koncert k životu, dobre im vyhráva už aj tak. Nie je to však samozrejme vylúčené..

  3. To bol rockový koncert a medzi nimi nie je veľa vnútrožilových feťákov, skôr alkoholikov. Ten peračník nemá stým nič spoločné, skôr s upraveným brehom váhu za raketou kde je to známe cyklofeťácke posedenie.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články