Detské leto v Pate (aktualizované)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Letný program pre deti a mládež v Pate pokračoval aj v druhom augustovom týždni. Začiatkom týždňa sa uskutočnila druhá časť programu “Leto po anglicky”, v strede zasa “Tvorivé dielne”. Na piatok sa deti tešili najviac. Čakalo ich totiž popoludnie plné zábavy a športových aktivít. Najviac ich lákal “ostrov plný pokladov”, kde deti pátrali po diamantoch, minciach, zlatých motýľoch a ďalších vzácnostiach, zakopaných v pieskovisku. Športové aktivity pozostávali zo 14 stanovíšť a súpermi detí boli ich vlastní rodičia. Kto absolvoval celú dráhu dostal medailu. Program spestrila aj ukážka poslušnosti dvojročnej fenky Peky so svojou mladou cvičiteľkou Naďou Hojgrovou. Všetkým účastníkom bol k dispozícii aj bufet, varená kukurica i fazuľovica. Kto vydržal do večera, mohol sa zúčastniť premietania filmu pre deti i dospelých.

Foto: S. Borkovičová, E. Hambalková, K. Skladanová, R. Korec a Š. Hubinák.

 

- Inzercia -
  1. Štefan pre Nepatan
    Za prvé nie päta, ale Pata, za druhé, všade boli pripravené dezinfekčné prostriedky, za tretie, ľudí bolo okolo stovky a tí, ktorí uznali za vhodné, mali rúška. Na akom základe chceš niekoho udávať? Najskôr si prever fakty a potom komentuj. V opačnom prípade si daj určiť diagnózu u príslušného lekára.

  2. Štefan pre Nepatan (dodatok)
    Pieskovisko bolo postavené z nových dosák a piesok bol dovezený premytý (sterilizovaný).

  3. Bola to mila a prijemna akcia,ďakujeme a tesime sa o rok:))pripadne premietat vecer film by sa este mohol cez prazdniny;)

  4. Pre Štefana udavac si bol ty celý život nič si nierobil tak nebudt múdry ty bačov ritolizac a komunista

  5. Nepatan ty si nejaky zakomplexovany, negativny človek, ty si pre obec určite v živote nič neurobil…ale nič to, tie deti mali radosť a to je dôležité.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Predchádzajúci článokNádobíčko “Made in Sered”
Ďalší článokTERNO už aj v Pate
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články