Detské leto v Pate (aktualizované)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Letný program pre deti a mládež v Pate pokračoval aj v druhom augustovom týždni. Začiatkom týždňa sa uskutočnila druhá časť programu „Leto po anglicky“, v strede zasa „Tvorivé dielne“. Na piatok sa deti tešili najviac. Čakalo ich totiž popoludnie plné zábavy a športových aktivít. Najviac ich lákal „ostrov plný pokladov“, kde deti pátrali po diamantoch, minciach, zlatých motýľoch a ďalších vzácnostiach, zakopaných v pieskovisku. Športové aktivity pozostávali zo 14 stanovíšť a súpermi detí boli ich vlastní rodičia. Kto absolvoval celú dráhu dostal medailu. Program spestrila aj ukážka poslušnosti dvojročnej fenky Peky so svojou mladou cvičiteľkou Naďou Hojgrovou. Všetkým účastníkom bol k dispozícii aj bufet, varená kukurica i fazuľovica. Kto vydržal do večera, mohol sa zúčastniť premietania filmu pre deti i dospelých.

Foto: S. Borkovičová, E. Hambalková, K. Skladanová, R. Korec a Š. Hubinák.

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Štefan pre Nepatan
    Za prvé nie päta, ale Pata, za druhé, všade boli pripravené dezinfekčné prostriedky, za tretie, ľudí bolo okolo stovky a tí, ktorí uznali za vhodné, mali rúška. Na akom základe chceš niekoho udávať? Najskôr si prever fakty a potom komentuj. V opačnom prípade si daj určiť diagnózu u príslušného lekára.

  2. Štefan pre Nepatan (dodatok)
    Pieskovisko bolo postavené z nových dosák a piesok bol dovezený premytý (sterilizovaný).

  3. Bola to mila a prijemna akcia,ďakujeme a tesime sa o rok:))pripadne premietat vecer film by sa este mohol cez prazdniny;)

  4. Pre Štefana udavac si bol ty celý život nič si nierobil tak nebudt múdry ty bačov ritolizac a komunista

  5. Nepatan ty si nejaky zakomplexovany, negativny človek, ty si pre obec určite v živote nič neurobil…ale nič to, tie deti mali radosť a to je dôležité.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokNádobíčko „Made in Sered“
Ďalší článokTERNO už aj v Pate

Ďalšie články