Trnavská župa opravuje úseky ciest

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

TT SK |MM|  Trnavská župa tento rok opraví spolu takmer 50 km ciest II. a III. triedy v celom kraji. Rekonštrukcia a modernizácia sa týka až 21 úsekov ciest. K najdlhším opravovaným patria úseky ciest III. triedy Naháč – Dubové v okrese Trnava a Prietrž – Osuské v okrese Senica.

„Aj napriek ťažkej ekonomickej situácií sme zachovali tempo opráv našich ciest druhej a tretej triedy. Na konci tohto roka budú mať vodiči v trnavskej župe k dispozícii takmer 50 km opravených ciest. Spolu ide o sedem úsekov ciest druhej a štrnásť úsekov ciest tretej triedy v celom kraji,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Župa v roku 2020 vyčlenila na opravu ciest a mostov spolu 7,5 mil. eur z vlastných kapitálových výdavkov. Navyše z eurofondov TTSK tento rok rekonštruuje dva úseky ciest druhej triedy a Krajinský most v Piešťanoch.

Jozef Viskupič, trnavský župan

- Inzercia -
  1. Sereď je príliš ďaleko od Trnavy. Bohužiaľ nemáme zastupcu v Krajskom zastupiteľstve. Neriešia sa ani iné veci ako napríklad hromadná autobusová doprava za prácou do Bratislavy.

  2. Druhý sused 6. augusta 2020, 17:46 – zastupcu v TTSK mame, je nim predsa PhDr. Mgr. Lubos Sury, starosta Dolnej Stredy. Kandidoval tak silno, ze este aj v den volieb, teda pocas moratoria rozposielal SMS so zoznamom ludi, ktorych maju volici volit. (tahak pre tych menej zdatnych a neschopnych zapamatat si par mien – v jeho pripade stranu)

    Kto ma zaujem o informaacie, ako silno presadzuje zaujmy obcanov, ma moznost spytat sa ho.

  3. však teraz je to pre Dolnú Stredu vynikajúce. všetky autobusy do a z Trnavy chodia cez nich. nič lepšie pre obyvateľov

  4. To ako volených zástupcov zaujímajú ľudia a ich pripomienky môžete sledovať v Libanone.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články