Rozprávkové prázdniny v Seredi s Mirom Jarošom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Už o tri dni, 9. augusta, čaká detičky zábavný deň v Mestskom amfiteátri v Seredi s názvom Rozprávkové prázdniny.

Koncert Mira Jaroša Vás čaká o 17.00 hod a ešte pred tým veľa zábavy.

Program

10:00 – 18:00 h Maľovanie na tvár

10:00 – 12:00 h Rozprávky pre najmenších
Rozprávkové súťažné stanovištia

14:00 – 16:00 h Rozprávkové súťažné stanovištia
ŠAŠO BAŠO

17:00 h koncert MIRO JAROŠ

– – –

Mestský amfiteáter pripravil akciu so ZĽAVOU – dnes a zajtra 6. a 7. augusta  bude v predaji AKCIA Rodinný balíček v prípade nákupu 4 a viac vstupeniek je cena lístka len za 13 eur v pokladni kina NOVA a na tomto webe :

https://system.cinemaware.eu/wstep1.php…

Zľavu si pri nákupe na internete treba vybrať pri každej vstupenke zvlášť.

 

SÚŤAZ o 2×2 vstupenky na ROZPRÁVKOVÉ PRÁZDNINY s Mirom Jarošom v Seredi 9.8.2020V nedeľu od 10:00 do 18:00 si môžete užiť spolu so svojimi najmenšími akciu pre deti s Mirom Jarošom a mnohými ďalšími atrakciami. Deti do 1 roku vstup zdarma.Z tých ktorí zozdieľajú a lajknú tento príspevok do zajtra 5.8.2020 20:00 vylosujeme dvoch výhercov, ktorí dostanú po 2 vstupenky zdarma.https://vstupenky.maxiticket.sk/rozpravkove-prazdniny-sered-2020Víťazkám Kristíne Š. a Dane P. gratulujeme pre ostatných sme pripravili ako cenu útechy RODINNÚ ZĽAVU – pri nákupe 4 a viac vstupeniek je cena vstupenky len 13 eur v pokladni kina NOVA alebo na tomto linku (zľavu si nastavíte v košíku pri každej vstupenke zvlášť). https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=14951666b661c6f5a814719eb18ab037f1050a194618fa8993da044a&lang=sk_SKZľava platí len do piatku.

Gepostet von Mestský amfiteáter Sereď am Dienstag, 4. August 2020

zdroj: Mestský amfiteáter Sereď

- Inzercia -
 1. Nič v zlom ale tie ceny za lístky sú fakt prehnane. Aby 4clenna rodina dala 60eur za lístky to je sila Nemyslím si ze až tak sa u Nás zarába aby boli takéto ceny.

 2. Keby ludia nechodili nemal by take ceny. Za rok zarobil skoro 600 000. Keby boli mensie tak by mu to financne nevychadzalo. 🙂

 3. ……………trapny pojebany grco,teplos,zidovsky buzerant,potkan,darmozrac….len zdegenerovani retardi,hlupe matky so sprostymi deckami, mozu chodit na akcie s tymto darmozracom….

 4. Sepultura každá doba mala svojich spevákov pre deti. V mojom veku to bolaDarinka Rolincova. Len za tu cenu je ten program slabý. Sľubovali toho viac keď oznámili túto akciu začiatkom roka ale skutek utek.

 5. Hanba pre organizátorov takto oklamať ľudí. Celý avizovaný program a atrakcie sa nekonali, zostal len Miro Jaroš. Za lístky sme dali spolu 85 eur a namiesto celého zábavného dňa sme tam strávili hodinu. Zvažujem podnet na Obchodnú inšpekciu za zavádzanie spotrebiteľa.

 6. Akcia otrasná, zachránil to iba Miro Jaroš.
  Detský festival v Seredi = nula bodov.
  Už nikdy viac.

 7. Celeeeeeeeee zleeeeeee.
  Nafigu organizacne a vela akcii porusili a nedali vediet.Cena ostala.Preco???

 8. Keď začali promovat túto akciu (ešte ďaleko pred koronou) tak okrem Jaroša sľubovali aj Paci pac a aj bludisko z balónov a najmä, že ešte jednaju s nejakými ďalšími umelcami. Najskôr si myslím, že im stačil len Jaroš a chceli takto zalepiť túto paródiu na akciu pre deti.

 9. Zakazal by som tieto akoze detske akcie.Idu aj dospely a musia platit.NA koncert kapely idu len ty co chcu.Ale detske akcie?Pridem k amfiku a ja ako rodic supnem im tam deti a starajte sa.
  Dobre, zabezpecte animatorov .TY na nich dozru tam.Deti nablaznite plagatma a reklamy a rodicia musia platit a ist s nima aj ked nechcu.Kto da na ne pozor?Nepojdeme, a ani deti?Nebude koncert,Pre stvorclennu rodinu drahe popoludnie.Ale niekto sa asi nabalil na tom a je mu jedno co iny.Keby tam toho ozaj bolo,Hnus Sered!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články