Dobrá správa pre všetkých slušných ľudí: – Jozef Majský je vo väzbe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

„Dnes som získal informáciu, že právoplatne odsúdený Majský bol vzatý do predbežnej väzby. Takéto rozhodnutie som očakával. Vnímam to ako ďalší krok k vyššiemu stupňu zákonnosti a spravodlivosti a verím teda, že aj následné konanie dopadne tak, že obžalovaný Majský reálne nastúpi na výkon trestu odňatia slobody v trvaní deviatich rokov,“ – dnes sa vyjadril prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Ján Šanta.

Jozefa Majského dnes popoludní zobral do väzby Mestský súd v Prahe a eskorta ho umiestnila do väznice na Pankráci.

 

- Inzercia -
 1. uz tam mal byt davno zmrd. kolko ludi ozebracil. zobrat majetok este aj vnukom tedy nebol chory ked ozobracoval ludi hajzel.

 2. Už mu to môže byť jedno. O chvíľu aj tak chcípne. A všetko prepísal na deti. Misia splnená. Prípadné reči o karme alebo božích mlynoch majú slabú váhu. To zúfalstvo a samovraždy okradnutých ľudí sa už zvrátiť nedajú.

 3. A teraz nech sa zamerajú na premiéra, bývalého prezidenta, multi-otecka a slušní ľudia budú cítiť nádej

 4. pre Seredana- zabudol si na jednu generaciu, ktora tu bola 12 rokov, alebo ty si jeden z nich?

 5. Kto je pri moci dnes ? Kto má pod palcom políciu a prokuratúru ?
  Problemom je že vždy sa prekrývajú zločiny vládnucej garnitúry.

 6. Sereďan 6. augusta 2020, 20:50 – policiu a prokuraturu ma pod palcom este stale ZIAL garnitura, ktora tu bola 12 rokov…

  Ale uz je na ceste zmena aj tam.

 7. Špinavá justícia, dva dni pred smrťou ho odsúdili. Vedia ze Marhuľa už nič neprezradí výborne načasovanie rozsudku.

 8. Moj nazor.Nech tam skape ked ho zavru alebo aj pocas vysetrovania.A nech mu zoberu majetok a aj jeho rodine.Vsetko.

 9. Dobrá správa pre všetkých slušných ľudí: – Jozef Majský je vo väzbe . Len tá zlá správa je, že už je to asi po desiate.

 10. Dobrá správa by bola, keby poberú majetky jeho deťom a vnúčatám čo na nich po prepisoval zmrd. Koľký si siahli na život… koľký stých stresov a šoku mali podlomené zdravie… nato sa asi nekukalo keď dostal taký smiešny trest…. Aj rýchla smrť je preňho ľahký trest. Na takých zrmdov len pracovný tábor… a makať až kým neskonaná…

 11. Zadosťučinením by pre občanov Slovenska bolo zhabanie majetku všetkým Majskeho potomkom ako aj sudcom a prokurátorom zainteresovaných v podvodoch Majského.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články