Najvyššia slovenská futbalová súťaž štartuje v sobotu 8. augusta

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V sobotu 8. augusta štartuje nový ročník najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna liga. Štadióny môžu byť zaplnené do výšky 50% z celkovej kapacity, pričom obsadený môže byť každý druhý rad. Priame prenosy a záznamy zápasov bude vysielať dvojica televíznych vysielateľov RTVS a Orange Šport. Futbaloví nadšenci tak môžu na televíznych obrazovkách sledovať vždy dva zápasy v jednom kole.

Hneď v úvodnom zápase sa proti sebe postavia FC Nitra s úradujúcim šampiónom ŠK Slovan Bratislava, ktorý odvisiela RTVS a v nedeľu 9. augusta zápas FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠKF iClinic Sereď odvysiela priamym prenosom Orange Šport.

Program 1. kola Fortuna ligy 2020/2021:

Sobota 8. augusta:

18.00 FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava /priamy prenos RTVS/
19.00 MFK Zemplín Michalovce – FC Spartak Trnava
19.00 FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
19.00 MFK Ružomberok – AS Trenčín
19.00 FK Senica – MŠK Žilina

Nedeľa 9. augusta:

18.00 FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠKF iClinic Sereď /priamy prenos Orange Šport/

 

Rozpis ďalších zápasov si môžete pozrieť tu: tabuľka

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články