ISSN 1337-8481

AlzaBox už aj v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

AlzaBoxy sú samoobslužné schránky rozmiestnené po celom Slovensku, ktoré slúžia na vyzdvihnutie tovaru objednaného na webovej stránke Alzy. Prístupnosť väčšiny AlzaBoxov je 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Jeden z takýchto AlzaBoxov bol v uplynulých dňoch nainštalovaný aj v Seredi pri nákupnom centre Kaufland na Cukrovarskej ulici.

AlzaBox funguje naozaj jednoducho. Po objednaní tovaru na www.alza.sk si zvolíte spôsob doručenia do AlzaBoxu. Svoju zásielku môžete sledovať online v sekcii „Moja Alza“. Tovar bude pripravený na vyzdvihnutie najneskôr nasledujúci deň. Keď bude zásielka uložená v AlzaBoxe, dostanete SMS správu, v ktorej nájdete autorizačný kód. Schránku so zásielkou otvoríte postupným zadaním tohto autorizačného kódu. Svoj balík si môžete vyzdvihnúť najneskôr dva dni od doručenia. Ak to nestihnete v danom termíne, objednávka bude stornovaná a tovar sa vracia späť. 24 hodín pred vrátením ešte dostanete upozornenie na vyzdvihnutie balíka.

Za doručený tovar do AlzaBoxu nie je nutné zaplatiť vopred pri vytváraní objednávky. Vo vybraných AlzaBoxoch je možné platiť kartou na mieste. Objednávka sa stornuje, resp. dobropisuje a peniaze sú vám vrátené späť.

AlzaBoxy sú strážené alarmom a kamerovým systémom 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články