Mladého chlapca okradli o peniaze z brigády

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí kriminalisti páchateľov vypátrali a už si leto užívajú v chládku Leopoldova.

Dvaja neznámi pristúpili k mladíkovi v priestoroch železničnej stanice v Trnave a pýtali si od neho peniaze. Najprv 5 potom 10 Eur, ktoré im mladý muž dobrovoľne dal. Jeho dobrosrdečnosť sa mu veľmi nevyplatila. Všimli si, že v peňaženke má oveľa viac. Keď kráčal po lávke pre peších smerom do mesta, pýtali ďalšie peniaze. Vtedy mu jeden peňaženku vytrhol z ruky a ušiel preč. Druhý ho zdržiaval, a tvrdil, že presvedčí kamaráta, aby mu peňaženku vrátil. Zakrátko však obaja zmizli aj s peňaženkou s 1300 Eurami.

O pár dní podarenú dvojicu kriminalisti vypátrali a vyšetrovateľ obvinil 19 ročného Kálmána z Komárna a 30 ročného Mareka z Trnavy zo zločinu krádeže. Obaja mali podobné skutky na svedomí už v minulosti a za okradnutie mladistvého, ktorý ešte nedovŕšil 16 rokov, im hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

Policajti už oboch odprevadili do výkonu väzby.

- Inzercia -
  1. Ty moj tiket, ludia na TPP zarabaju 600-700€ a tu neplnolety mladik si nosi pri sebe z brigady 1300. Nech da kontakt na taku brigadu, urcite sa najde niekto kto ho bude zato odprevadzat na vlak bez naroku na odmenu, nech sa to nezopakuje.

  2. V článku sa nepíše za aké obdobie si zarobil. Akurát si sa ukázal ako typický Slovák.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články