Seniori v Pate bilancovali

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dnes sa v Kultúrnom dome „U Palušáka“ v Pate zišli členovia miestnej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska, aby zhodnotili svoju činnosť za rok 2019 a navrhli plán činnosti na budúce obdobie.

Sme si vedomí, že bilancovať činnosť organizácie po viac ako polroku je trošku neskoro, no všetci dobre vieme prečo – povedala v úvode hodnotiacej členskej schôdze predsedníčka ZO Jaroslava Horváthová.

Jej správa priniesla obraz činnosti za minulý rok. Obsahovala množstvo absolvovaných spoločenských, kultúrnych a športových podujatí, na ktorých sa patanskí seniori podieľali a žali hodnotné úspechy. Z mnohých možno spomenúť napríklad Batôžkovú zábavu, oslavy MDŽ, besedu so spisovateľkou, poznávacie zájazdy doma i v zahraničí, Okresnú prehliadku speváckych súborov, besedu o bylinkách a mnohé ďalšie.

I keď v tomto roku sú mnohé aktivity obmedzené, predsa členovia organizácie prijali na dnešnej schôdzi plán činnosti na nastávajúce obdobie (samozrejme dosť okresaný), ktorého obsah sa budú snažiť naplniť.

Mužská časť organizácie nezabudla na svoje „polovičky v klube“ a dodatočne každej jednej odovzdali k sviatku MDŽ kvetinu.

- Inzercia -
  1. Vďaka p. Hubinák,že prinášaš reportáže a foto o tom čo sa deje v našej obci PATA. Len tak ďalej Štefan držím Ty palce.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články