Prenasledované auto skončilo v poli

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Hliadka PMJ si v piatok nadránom všimla na Bratislavskej ulici v Trnave BMW 330 XD, ako jeho vodič nerešpektoval dopravnú značku a vošiel do zákazu vjazdu. Policajti dali vodičovi zvukové a svetelné znamenie, aby zastavil na krajnici.  Vodič však výzvu polície nerešpektoval a dal sa na útek.  Vysokou rýchlosťou smeroval na výjazd z Trnavy a ďalej po rýchlostnej ceste R1smerom na Nitru. Nebezpečnou a riskantnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a prenasledujúcich policajtov sa snažil vytlačiť z cesty. Na konci obce Hájske (okr. Šaľa) prešiel do poľa a tu ho zastavila betónová skruž. Auto po náraze začalo dymiť a posádka z neho ušla. Kúsok od auta zadržali policajti spolujazdca, ktorý sa ukrýval v poraste. Vodičovi sa síce podarilo utiecť, no podozrivý skončil napokon v rukách polície.

Pri prehliadke auta sme našli vrecko s bielou kryštalickou látkou a ďalšie veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.  Pri ich vyhľadaní nám pomáhal aj služobný pes Yor. Vyšetrovanie drogovej trestnej činnosti si prevzali policajti z okresu Šaľa.

- Inzercia -
  1. pre tychto by mali zaviest trest smrti ako v inych krajinach, aj ked som neni s tym stotozneny, ale takito sa nikdy nepoucia a vzdy budu len hrozbou pre slusnych obcanov

  2. pre Anonim: na podpore si ty aj s celou rodinou 10 generaciu dozadu ty degener sulinsky

  3. Ďakujeme polícii. Štát by mal vymyslieť systém ako motivovať a následne finančne odmeňovať policajtov za každý jeden takýto zásah. Možno keby dostali tisícku za každý takýto zásah, mohlo by byť všetko inak a bolo by to pre štát lacnejšie ako riešiť následky drogovej činnosti.

  4. aj ked tomu dopomohla nahoda v podobe betonovej skruze😂
    Ked debil nevie jazdit a nevie, ze ak je pri poli alebo v poli kricek, ze je tam (asi) skryte nebezpecenstvo napr. zavlaha? Nevadi. Zakrok bol uspesny a dobra praca policajtov.
    Este upravit zakon za drogovu trestnu cinnost bez podmienky a min. 5 rokov natvrdo…

  5. Však kto by zastavil tým indiánom však celé slovensko je policajný štát len jebat a jebat to vedia naši páni policajti !!!!!!

  6. Však kto by zastavil tým indiánom však celé slovensko je policajný štát len jebat a jebat to vedia naši páni policajti !!!!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články