Hasiči likvidovali v rómskej osade na Cukrovarskej ul. požiar smetí

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 09. júla 2020, vo večerných hodinách krátko pred pol desiatou, bol ohlásený požiar v meste Sereď. Po príchode na miesto udalosti, príslušníci z Hasičskej stanice Sereď prieskumom zistili, že ide o požiar smetí na dvore  v rómskej osade.  Na miesto udalosti sa dostavila aj hliadka polície, ktorá po príchode Mestskej polície Sereď z miesta odišla. Požiar bol zlikvidovaný použitím vysokotlakového prúdu, zasahovali traja profesionálny hasiči s použitím jedného kusa techniky.

 

– – –

Sledujte nás aj na Instagrame:

https://www.instagram.com/seredonline.sk/

Informáciu o požiari sme priniesli tu:

PRÁVE TERAZ: Hasiči zlikvidovali požiar v objekte obývanom Rómami na Cukrovarskej ulici

- Inzercia -
  1. Preco ten skurveny cierny odpad nevyzeniete? Kiez by boli este koncetráky pre túto zver odpornu. Patrí to do lesa s nie k civilizácii. Odprorná skodná zver

  2. Aká škoda že hasiči prišli včas… Mohlo to tam cele vyhoriet radšej

  3. V tom dvore bolo spoločné cocialne zariadenie práčovňa, záchody, sprchy. Po ľavej strane bola ešte jedna budova. Všetko zničili a teraz obsieraju dvor.

  4. Prv tam bývali veľmi milí ľudia,bolo tam všade útulné(aj keď malé a skromné byty) a v neposlednom rade aj veľmi pekné dievčatá.Sam som tam za jednou chodil.Ked som išiel po dlhých rokoch okolo,tak som sa zhrozil,koľko špiny,neporiadku,odpadkov.Komu to vlastne patrí?

  5. Normálne mi prišlo nevoľno po tom ako som si prečítal nejaké komentáre, či už tu alebo na tom predchádzajúcom článku.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články