Prezidentka Zuzana Čaputová poctila svojou návštevou aktívnych seniorov v Piešťanoch – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V tento týždeň svojou návštevou poctila prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová aktívnych seniorov v Piešťanoch. Po návšteve Trnavy sa po druhý krát stretla so seniormi občianskeho združenia AkSen – aktívny senior. Tentokrát na pôde Komunitného centra Apolin, v ktorom má svoje miesto aj AkSen.

S úsmevom na tvári a pozitívnou energiou vyžarujúca pani pezidentka pozdravila a osobne podala ruku ľuďom, ktorí jej návštevu už netrpezlivo očakávali. Po privítaní chlebom a soľou Martou Stanekovou, zástupkyňou AkSen pre Piešťany,  primátorom mesta Piešťany Petrom Jančovičom a výkonnou riaditeľkou občianskeho združenia Jarmilou Stanekovou nasledoval program vo vnútorných priestoroch. Členovia AkSenu prezentovali pani prezidentke ukážky polonézy, country tanec, paličkovanie, kurz počítačovej gramotnosti , ukážku kanisterapie, či rôzne aktivity, ktorým sa tu vo voľnom čase venujú.

Na adresu aktívnych seniorov a senioriek sa pani prezidentka vyjadrila: „Majú obdivuhodný elán, energiu a chuť žiť naplno“.

V rámci návštevy Trnavského kraja Zuzana Čaputová pokračovala na návštevu obce Dolná Krupá.

 

AkSen – aktívny senior o.z., v skrátenej verzii AkSen o.z. je komunitná a informačná platforma, ktorá sa usiluje o aktivizáciu seniorov, ich spoločenskú integráciu a prepojenia.

O činnosti OZ sme sa porozprávali s pani riaditeľkou Jarmilou Stanekovou a pánom Vladimírom Knoppom tanečným lektorom:

 

Autor fotografií: Miloš Majko

 

 

 

- Inzercia -
  1. ohromny paradox je, ze senior dnes zije viac kulturne ako dnesny mlady obyvatel

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články