Avizované kontroly počas leta pokračujú, tentokrát na diaľnici D1

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Vyzerá to tak, že iba pravidelné kontroly naučia niektorých dodržiavať predpisy.

Policajti boli pri kontrole nekompromisní a 40 vodičom uložili za dopravné priestupky opäť pokuty. 23 vodičov prekročilo na diaľnici maximálnu rýchlosť, 9 jazdilo bez diaľničnej známky a v 7 prípadoch boli autá preťažené. Jeden prípad budú policajti riešiť v správnom konaní.

Prečo meriame aj rýchlosť? Lebo ide o druhú najčastejšiu príčinu nehôd v Trnavskom kraji.

Za prvý polrok:

 • takmer 90 % nehôd zavinili vodiči áut
 • 4,5 % cyklisti
 • 2,5 % chodci
 • každá 8 nehoda s alkoholom
- Inzercia -
 1. čo do p..e kontroluju? dialnične znamky su elektronicke,myto tiež.takže to vedia skontrolovať bez zastavenia.toto je zas len buzeracia ludi.stojiš 20-30 min v zapche .

 2. asi nevieš čitat s porozumenim!všetko čo kontrolovali sa da kontrolovať aj bez klasickeho lieviku.to je dva pruhy do jedneho a potom krokom.už vieš po slovensky?

 3. asi nevieš čitat s porozumenim!všetko čo kontrolovali sa da kontrolovať aj bez klasickeho lieviku.to je dva pruhy do jedneho a potom krokom.už vieš po slovensky?takže teraz aj s menom

 4. 10,12,2010 nebudem sem dávať link ked to Milošovi vadi. Pre tragickú nehodu musela polícia ukončiť dnešnú dopravno-bezpečnostnú akciu na odpočívadle Hrádok (pri Novom Meste nad Váhom) na diaľnici D1. Stala sa krátko po 10.00 h len niekoľko sto metrov od odpočívadla.

  Ako informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová, 40-ročný vodič osobného motorového vozidla z doposiaľ nezistených príčin narazil do zadnej časti nákladného automobilu značky Scania. Nehodu neprežil.

  Čítajte viac: https://auto.sme.sk/c/5677944/dialnicu-d1-pri-hradku-uzavreli-stala-sa-tam-smrtelna-nehoda.html

 5. Bohuš,neviem čo tým sleduješ.To ako by mali policajti k vôli niekomu,pretože ešte aj v takomto prípade nedodržal predpisy,nemali vôbec kontrolovať?Na Slovensku si zvykli ľudia nedodržiavajú a nerešpektovať nič.Je na čase,aby sa to zmenilo.

 6. kontrolovať áno.ale nie takýmto spôsobom!to nikde v zap.europe neuvidiš.urobiť uzaveru na dialnici kde je 130 km/h je verejne ohrozenie.máme objektívnu zodpovednosť,namerám a pošlem pokutu,a nie že ťa zastaví na dialnici.samozrejme že policajne auto stoji pred tebou a ste v odstavnom pruhu.policajt vystupi a postaví sa ku tvojim dveram.samovražda .alebo zatavili auto v odbočovacom pruhu na moste lafrankoni to bol tiež masaker.správaju sa ako nesmrtelni a ohrozuju aj nas.to tým sledujem

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články