50 ročný recidivista okradol 73 ročného vozíčkara. A to nie je všetko

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajný vyšetrovateľ obvinil Seničana zo zločinu krádeže na chránenej osobe a zo zločinu lúpeže. Policajti ho dnes predviedli pred sudcu, aby rozhodol o jeho väzobnom stíhaní.

V meste Senica si najskôr vyhliadol 73 ročného staršieho pána na invalidnom vozíku. Od muža pýtal peniaze a keď nepochodil, z predného košíka mu zobral peňaženku, v ktorej bolo 150 eur v hotovosti.

Cez víkend prinútil pod hrozbou ublíženia na zdraví odovzdať peniaze aj 48 ročného muža. Najskôr mu vyčítal, že mu dlží peniaze a neskôr sa mu vyhrážal bitkou. Z obavy o život vytiahol z peňaženky 15 eur a dal mu aj celý kartón cigariet.

Policajti odboru kriminálnej polície zistili, že v oboch prípadoch ide o toho istého páchateľa, muža stotožnili, zadržali a obvinili.
Zároveň predložili návrh prokurátorovi, aby bol vzhľadom na jeho kriminálnu minulosť, stíhaný väzobne. Osobe môže hroziť pod odsúdení pobyt za mrežami na 3 až 10 rokov.

- Inzercia -
  1. Načo takýto dement žije? V jeho veku nie je najmenšia šanca sa polepšiť. Zbytočne dýcha spoločný vzduch. Obyčajná špina, ktorá si nedokáže na seba slušne zarobiť. Prečo má toto právo na život? Zahrabať do zeme a zasypať vápnom.

  2. by ma celkom zaujimalo ci nebol nikto okolo kto by videl ze sa nieco take deje alebo uz fakt nikto neriesi nic co sa netyka priamo jeho?:) a preco vozickar vobec nosi pri sebe hotvost to nema bankomatku?) ak mal elektricky vozik mal ho nim prejst sak to ma slusny pohon a preco vozickar fajci a rovno karton cigariet to vozickarovi nikto nepovedal ze tym ze sedi na tom voziku a je menej mobilny tak mu svalstvo v oblasti ramien atd tlaci na pluca ktore sa casom budu pod tou vahou zmensovat a ze by fakt tolko fajcit nemal..?:) JOKE: vozickari nech si zvykaju haha sak im chcu miesto osobnej asistencie nadelit opatrovanie cim ich financny prispevok okrem teda inych veci skresu na taku ubohu ciastku ze sa im bude velice zle zit .. 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články