Prezidentka Zuzana Čaputová navštívila trnavskú župu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

TT SK |MM|  Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala pozvanie župana Jozefa Viskupiča na návštevu Trnavského samosprávneho kraja. V priestoroch Úradu TTSK hovorili o boji proti šíreniu nového koronavírusu, ako aj o aktuálnych témach v oblasti zvyšovania dostupnosti a kvality sociálnej a zdravotnej starostlivosti, ochrany životného prostredia a podpory kultúry.

„Veľmi ma teší, že som mohol pani prezidentku sprevádzať pri prehliadke našej Galérie Jána Koniarka v Trnave. Pani prezidentka pri tejto príležitosti ocenila mimoriadny prínos župných kultúrnych inštitúcií k rozvoju občianskeho a spoločenského života v meste Trnava a celom našom kraji,“ povedal J. Viskupič.

Trnavský župan prijal pani prezidentku 8. júla 2020 o 9. hod. v Úrade TTSK za účasti vicežupanov Józsefa Berényiho, Mareka Neštického a Romana Sovu. Pri tejto príležitosti sa pani prezidentka zaujímala o reakciu župy na zhoršenie epidemiologickej situácie v dôsledku pandémie ochorenia Covid-19, ako aj o priority župy v oblasti rozširovania kapacít zariadení sociálnych služieb, rozvoja zdravotnej starostlivosti s cieľom zvýšenia jej dostupnosti, odstraňovania environmentálnych záťaží a udržateľnej mobility či kultúry a kultúrno-kreatívneho priemyslu. Z priorít v oblasti cestnej infraštruktúry vedenie župy pomenovalo ako prioritné severo-južné prepojenie okresov a komplexné riešenie dopravnej situácie v Hlohovci.

Od 11:15 hod. pani prezidentka v sprievode župana absolvovala prehliadku retrospektívnej výstavy Alexandra Salontaya s názvom Zásielka v župnej Galérii Jána Koniarka v Trnave.

Jozef Viskupič, trnavský župan

- Inzercia -
  1. A žeby trnavský primátor ukázal pani prezidentke aj tie chátrajúce objekty,ktoré za poctivo zarobené milióny poskupoval Matovič,alebo ju iba povodil po potemkinovskom námestí ?

  2. Daniel, čím konkrétne sa ti javí jak izraleská prezidentka? jak pomáha Izraelu?

  3. Ratafak je ťažké ti to vysvetliť keď nečítaš medzi riadkami. Musíš sledovať aj iné médiá ako je Slovenská TV ,Hnoj a Narkóza. Tie ti povedia a ukážu iba to čo oni chcú aby si videl.
    Smetiarku z Pezinka majú pevne uviazanú na špagátikoch tí nosatí páni a kam oni potiahnu,tam tá bábka ide…

  4. Myslím si ,že nemá vôbec žiadnu cenu sa zaoberať s takými ľuďmi,ako je Daniel..

  5. Daniel je typický konšpirátor, takým sa na tomto svete ťažko žije, lebo len oni poznajú pravdu a my ostatní žijeme v strašnej nevedomosti. Ach, ja nešťastník, lebo nesledujem tie pravé pravoverné médiá, vlastne nesledujem skoro žiadne, iba mám vlastný názor, len škoda že iný ako má Daniel, čo si ja len počnem?

  6. Daniel a ty ake media sledujes????zdegenerovany tupy dement……blahov facebook?…hlavne spravy?….kokotlebovych fasistickych retardov?….parlamentne listy?…rusofilnych imbecilov??????…a podobne konspiracne picoviny zrejme,co?????…..si hlupy retard,polodementny,zdegenerovany,tupy….ides tu niekoho poucat,myslis si,aky si rozhladeny,ale si len hlupy zdegenerovany zrejme rusofilny komunisticky dement,mozno tiez nosaty kokot…….

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články