Dobrá hudba, jedlo a víno. To všetko na Oldies party v MAHIDE – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Už onedlho sa vo Veľkej Mači bude konať jedna z prvých „po koronových“ spoločensko zábavných akcií, na ktorej sa nielen dobre zabavíte a najete, ale podávané bude aj kvalitné víno priamo od výrobcu.

Oldies party v MAHIDE s @cosmoonline.sk

Na čo všetko sa môžete tešiť?

Roztancujú Vás skvelí MC Erik feat. Ivana. Vychladené vínko, osviežujúce drinky, chutné hamburgery a kopec iných chuťoviek Vám pošteklí chuťové poháriky. Do super pohody Vás naladí Laci Banga so skvelými hitmi na saxofóne. O polnoci môžete vyhrať hodnotné ceny v tombole.

V spolupráci s e-shopom www.cosmoonline.sk veríme, že si spolu užijeme skvelú noc  Tešíme sa na Vás!

Vstupné 5 €
Vstupenky je možné zakúpiť u nás vo vinárstve vo Veľkej Mači, v Cosmopolitan caffe and wine bar – Galanta alebo cez www. cosmoonline.sk

 

Harmonogram

piatok 17. júl 2020

20:00 hod. Otvorenie areálu

21:00 hod. MC Erik feat. Ivana

23:00 hod. Ladislav Banga – saxofón

 

sobota 18. júl 2020

0:00 hod. Tombola

0:30 hod. MC Erik feat. Ivana

 

Objekt spoločnosti VINO MAHID, s.r.o.  je na podobné podujatia priam predurčený. Nachádza sa na konci obce na Priemyselnej ulici (smer na Sládkovičovo) a teda obmedzenia, ktoré poznáme pri poriadaní obdobných akcií v priestoroch nachádzajúcich sa medzi činžiakmi alebo rodinnými domami  sa tejto spoločnosti netýkajú.

Pripravené pre vás budú ako vonkajšie tak v prípade potreby vnútorné priestory, výborné služby a program.

 

AKTUALIZOVANÉ – pridané VIDEO z akcie:

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články