Avatar Fest – Oslava života v SEREDI

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dom kultúry v Seredi sa už po ôsmy krát stal dejisko festivalu AVATAR FEST. Tento rok nieslo podujatie podtitul Oslava života. Brány festivalu boli otvorené počas víkendu od 4. do 5. júla 2020.

AVATAR FEST sa v našom meste koná vždy 2x ročne a to na jar v apríli a na jeseň v novembri. Tento rok sa ale kvôli pandémii jarná časť presunula na prvý júlový víkend. Program prebiehal súčasne v šiestich priestoroch naraz a to v divadelnej, tanečnej a banketovej sále, v učebni, na pódiu ale aj v telocvični Gymnázia Vojtecha Mihálika.

Návštevníkov čakalo mnoho jógových cvičení, meditácií, prednášok o bylinkách, zdravom varení a životospráve, transcendentálnej jóge, správnom dýchaní, ajurvéde, partnerskom žití, slovanských tradíciách, a všetkom, čo so zdravím súvisí. Popri tom kopec krásnej a liečivej hudby, bubnovačiek, krásnych jemných spevov príjemných a relaxačných tónov. Neodmysliteľnou súčasťou festivalu bol aj predaj hand made výrobkov ako etno oblečenie, sviečky, vonné oleje, liečivé kamene, čaje a iné.

- Inzercia -
 1. To tam skutočne už všetkým nadobro jebe ? O rúškach ani… Takže oslava života. Choré.

 2. Veď na čo by im boli rúška, keď ich pred chorobami ochránia predražené amulety a kamienky 😀

 3. Nemalo by sa to niekde nahlasit? Ze organizatori nezabezpecili, aby mali vsetci dnu ruska???

 4. v Čechách majú také pekné prirovnanie:”predstavuješ si to jak Hurvínek válku…”

 5. Snad si nemyslite ze ludia co kupuju odpad zo skla veria na Covid19 ? 😀

 6. Pre všetkých mudrcov,dajte si guláš s knedlikom,pivo,poludnajsieho slofika a nechajte ostatných ľudí na pokoji,nech si veria na čo chcú
  .

 7. Anonym, vlastne máš pravdu. Keď blbcom nevadí ,že sa navzájom nakazia a pokapú tak OK. Je to ich vec. Ale problém je v tom, že následne môžu nakaziť aj iných. Keď nakazia takých blbcom ako si Ty opäť OK. Potom si kľudne na smrteľnej posteli daj aj vepřo, knedlo, ,zelí, omastek, cigáro s plzeňskú dvanástku. Čapovanú.

 8. keby tie ruska az tak chranili,bolo by to moc jednoduche.chodte sa pozriet do rakuska do potravin,ani jeden rakusan nema rusko.

 9. tony, sme na Slovensku, nie v Rakúsku. U nás platí iné ako tam. Rozdiel je v tom, že u nás sa to nedodržiava. Ale ak rozmýšľaš tak ako rozmýšľaš, je mi jasné, prečo je Slovensko 30 rokov pred Rakúskom.

 10. Ignac2, zavri sa doma,ešte tak na 20.rokov,aby si náhodou neskapal.A nenadávaj druhým do blbcov,lebo keď si tak pozerám tie príspevky na toto téma,tak Ty ako blb z toho vyjdes víťazné.

 11. ja dufam,ze ste nahlasili aj matovica a spol,ked maju placovku a je ich tam na sebe 20 ani jeden nema rusko,pokial viem tak maju len poslanecku imunitu.

 12. Pred dvomi dnami bola daka realcia v TV.MAtovic a daky poslanec a redaktor.A ruska ziadne.TAk to nerieste.Ked sa nieco stane tak sa stane.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Predchádzajúci článokVítanie leta
Ďalší článokBudovy v Milexe sú plné odpadu a rozpadajú sa
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články