Slovensko stojí na hodnotových základoch. Najdôležitejšie z nich sú pretavené v znení ústavy a v právnom poriadku.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Zuzana Čaputová:
Slovensko stojí na hodnotových základoch. Najdôležitejšie z nich sú pretavené v znení ústavy a v právnom poriadku. Občania Slovenska svoje hodnotové preferencie ukázali mnohokrát, naposledy vo voľbách vo februári tohto roku, keď volili zmenu, pretože neboli spokojní s nespravodlivosťou a neférovosťou. O to väčšie nároky a očakávania sú spojené s tými, ktorí po voľbách moc prevzali. Mnoho ľudí do tejto zmeny vložilo poslednú dôveru.

V tieto dni vládna koalícia hľadá riešenie ohľadom zodpovednosti za diplomovú prácu. Jedno je dnes jasné. Táto situácia nemusí mať víťazov a porazených. Táto situácia môže byť víťazstvom vernosti hodnotám, osobnej integrity, odvahy a schopnosti povýšiť spoločný záujem nad svoj individuálny. A každý, kto to pochopí a bude v súlade s tým konať, bude víťazom.

Zdroj: FB

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Netrep hluposti. Ona ma asi najmenej co moralizovat a kritizovat. Jej advokatska historia a nadobudnutia praxe je tiez voda v košíku. A o financovani jej predvolebnej kortesacky a projektov a celkoveho pozadia zaujmov je grc

 2. Ak slovensko teda stoji na hodnotach, xhcem vediet kolko to je v skutočnosti penazi.. Tato lady zije este v komunizme..

 3. “Táto situácia môže byť víťazstvom vernosti hodnotám, osobnej integrity, odvahy a schopnosti povýšiť spoločný záujem nad svoj individuálny. A každý, kto to pochopí a bude v súlade s tým konať, bude víťazom.”

  Veľmi dobre pani prezidentka!
  Už len dúfať, že to niektorí Mgr (plagiátori) vo vláde pochopia. V skutku – mali by. Veď majú vysokoškolské vzdelanie . . .

 4. Ratafak nielenze opisovala ale rovno ojebavala. A ona to dobre vedela a tak sa dala radsej vymazať z advokatskej komory. Preco asi? Vies kolko to cloveka stoji usilia, casu a penazi pokial sa dostane do tejto komory?

 5. Ako nezastavam sa Kolara ale ojebavaju vsetci. Ci to je Čaputova alebo Matovic. Ten tiez doviezol do svojej tlaciarne stroj za pol mega v rozobratom stave akoze v nahradnych dieloch aby neplatil vysoke poplatky

 6. Z jedneho pohladu je to optimalizacia vstupnych nakladov a z druheho pohladu je to ojeb na poplatkoch. Ved sa pozrite kolko politikov si kupilo nie poctivo vystudovalo svoje akoze vzdelanie. A to uz nepisem o smere odbornosti studia voci tomu ake funkcie zastavaju. Vsetko je to grc a ojeb

 7. Ratafak plachta 3. júla 2020, 13:50
  Problém je v nej samej. Dnes na sviatok svätých Cyrila a Metoda sa po sv. omši v BA-Lamači vyjadrila :”Slovensko stojí na hodnotových základoch. ..”
  Sv. Cyril a Metod prišli Slovákov učiť, že:
  nemajú klamať, kradnúť, zabíjať, smilniť, cudzoložiť, závidieť, majú si ctiť svojich rodičov a majú pamätať na to, že nad všetkým je Boh, ktorého majú milovať nadovšetko!
  Zuzana Čaputová schvaľuje:
  – cudzoložstvá
  -rozvody
  – smilstvá (predmanželský sex, homosexuálny styk …)
  -zvrátenú gender ideológiu
  – právo ženy zavraždiť dieťa (umelý potrat)
  Je treba k tomu ešte niečo dodať?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -