Náraz roztrhol Octaviu na dve časti

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Polícia vyšetruje okolnosti včerajšej dopravnej nehody, ktorá sa stala okolo 19.40 h na križovatke medzi Trakovicami a Malženicami.

64 ročný vodič z Liberca viedol Škodu Octavia v smere od Malženíc na Trakovice. Z nezistených príčin vošiel do jazdnej dráhy kamiónu idúcemu po hlavnej ceste.

Jeho vodič zrážke už nedokázal zabrániť a v dôsledku bočného nárazu Octaviu roztrhlo na dve časti. Napriek hrozivo vyzerajúcemu stavu auta po nehode, sa jeho vodič vážnejšie nezranil. Prevezený bol do nemocnice. Dychové skúšky na alkohol boli u oboch účastníkov negatívne. Vodič kamiónu neutrpel žiadne zranenia. Presné príčiny nehody polícia vyšetruje.

Vodiči, sústreďte sa na jazdu, sledujte situáciu v premávke. Len tak môžete zabrániť zbytočným nehodám, zraneniam a tragédiám.

- Inzercia -
 1. Pri pohľade na snímky z nehody ma napadla jediná vec.
  Do akej miery pracuje vývoj na bezpečnosti osôb vo vozidle?
  Mám pocit, že v rámci rôznych úspor na materiále, aby to bolo čo najľahšie a najlacnejšie vo výrobe, že je to vždy na úkor bezpečnosti.
  Škoda, že kvalita sa vytratila a nahradila ju kvantita.

 2. Bezpečnosť a kvalita, naskytujú sa dve otázky.. Prvá, čo urobí 40 ton rozfofrovaných na 90 km/h. A druhá, či to auto nebolo z AAA, 3x búrané a poskladané z 10 kusov..

 3. Ako tak pozerám škodovka už nie je to čo sa týka bezpečnosti to čo bývalo…

 4. Obrázok by mal vydiet výrobca.Kasna je vyrobená z krepove papiera. Až prvni rade jde o penize povedal Václav Klaus. Bezpečnosť nikoho nezaujíma.

 5. Fero,nechápem tie blbé komentáre,auto je konštruované na jazdu,a nie aby vydržalo naraz s kamiónom.A ešte k tomu spomínať Havla,.Nenormálne logika.

 6. Keby mal starý ford scorpio tak by s ním roztrhol kamion na polovicu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články