PRÁVE TERAZ: Kolóny v Seredi – prejazd cez mesto západ-východ je mimoriadne sťažený

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/ Pravdepodobne pre dopravnú nehodu a s ňou spôsobenú výluku na rýchlostnej komunikácii R1 v smere od Bratislavy/Trnavy do Nitry niekde v oblasti Dolnej Stredy je minimálne z časti presmerovaná premávka cez centrum mesta Sereď. V meste sa tvoria dlhé kolóny a to prakticky od Milexu a na Trnavskej ulici od sociálnych bytov resp. podľa momentálnej premávky aj dlhšie.

Ak nemusíte v súčasnosti ísť do mesta, radšej nechoďte. Ak do mesta pôjdete počítajte s výrazným zdržaním a s ťaženým prejazdom cez ul. M.R. Štefánika a okolo Lidlu.

Kolóny áut smerujú samozrejme zo západu na východ, teda na Šintavu a ďalej na Nitru.

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. No pekne, a keby bol železničný mos uzavretí. Tak bi som bol veľmi zvedavý ako bi to vtedy vyriešili.

 2. A taka otazka???KAmiony odklanali a Busy???Aby nesli cez most?
  Spadol most??????
  To by malo mesto riesit a nie stadion.

 3. Ten most by sa mal čo najskôr urobiť!!! Je to veľmi zlé, aby sme chodili do práce tak dlho lebo musíme ísť cez obchvat Seredi

 4. A kde su policajti co by riadili premavku aby bola prejazdna kazda krizovatka aby sa netlacili sofery cez bocne ulicky a zablokovali kazdu jednu krizovatku

 5. Dopravna katastrofa v kazdom meste,ktore ma jeden most.A nezabudnite si dat za miliony vypracovat super studiu,podla ktorej vyjde,ze jeden most vlastne staci:-)

 6. Sered je mesto zasrane a nič sa tam nerobí s tou dopravou. Ten most nad ž eleznicou je hanba hambuca toto by sa za zlatého socializmu nestalo..!!!

 7. Úplne bežná situácia na Sereďskom moste, denne tadiaľ chodím z práce a v piatok poobede to vždy vyzerá podobne…preto sa pýtam, kamióny a autobusy tadiaľ prejsť nemôžu ale 6 áut tam v kolóne môže stáť? Vtedy akože nič nehrozí?
  Už to tu bolo veľa krát spomenuté, budem sa opakovať…most by mal byť prioritou mesta

 8. pre Sereďanka 29. júna 2020, 8:06 : Most by sa zamozrejma mal opravit cim skor, s tym plne suhlasim a aj si to zelam, ale ale Vase porovnanie 6 osobnych aut vs “kamion” je zcestny. Nalozena suprava moze vazit 40t. Osobne auto cca 1.5t (1.5×6=9). A to uz nepisem, ze by tam stali dve nalozene supravy mila pani.

 9. Určite oprava mostu by mala byť priorita, aby sociálne slabším občanom nezatekalo do kutice.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články