Klepli sme po prstoch ďalšiemu drogovému dílerovi. Pervitín nakupoval v Seredi.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| A ten teraz čaká v policajnej cele, ako o jeho ďalšom osude rozhodne sudca.

Kolegovia z kriminálky zakročili v Trnave voči trom mužom v aute VW Passat. Podozrenie z drogovej trestnej činnosti sa potvrdilo. Dvoch napokon prepustili na slobodu a 36 ročného Trnavčana vyšetrovateľ zadržal a obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu.

Z vyšetrovania a zhromaždených dôkazov vyplynulo, že obvinený nakupoval pervitín zväčša v Seredi a ten potom predával v okrese Trnava viacerým osobám. Túto „obchodnú činnosť“ vykonával pravidelne, a pervitínom zásoboval vybudovanú klientsku sieť.

Počas zákroku polícia v aute našla niekoľko desiatok dávok metamfetamínu. Zároveň vykonali kriminalisti aj domovú prehliadku v rodinnom dome v Trnave, pri ktorej zaistili stopy súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.

Vyšetrovateľ spracoval podnet pre prokurátora na väzobné stíhanie obvineného. Za drogovú trestnú činnosť vykonávanú závažnejším spôsobom konania mu hrozí odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

KLEPLI SME PO PRSTOCH ĎALŠIEMU DROGOVÉMU DÍLEROVI A ten teraz čaká v policajnej cele, ako o jeho ďalšom osude rozhodne sudca.Kolegovia z kriminálky zakročili v Trnave voči trom mužom v aute VW Passat. Podozrenie z drogovej trestnej činnosti sa potvrdilo. Dvoch napokon prepustili na slobodu a 36 ročného Trnavčana vyšetrovateľ zadržal a obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu. Z vyšetrovania a zhromaždených dôkazov vyplynulo, že obvinený nakupoval pervitín zväčša v Seredi a ten potom predával v okrese Trnava viacerým osobám. Túto „obchodnú činnosť“ vykonával pravidelne, a pervitínom zásoboval vybudovanú klientsku sieť. Počas zákroku polícia v aute našla niekoľko desiatok dávok metamfetamínu. Zároveň vykonali kriminalisti aj domovú prehliadku v rodinnom dome v Trnave, pri ktorej zaistili stopy súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. Vyšetrovateľ spracoval podnet pre prokurátora na väzobné stíhanie obvineného. Za drogovú trestnú činnosť vykonávanú závažnejším spôsobom konania mu hrozí odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Freitag, 26. Juni 2020

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články