Sereďskí hasiči na štvorkolke asistovali pri záchrane ťažko zranenej osoby vo Vinohradoch nad Váhom – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM| Dňa 23. júna 2020,  krátko pred 14. 30 hodine, bola ohlásená udalosť, zranená osoba v obci Vinohrady nad Váhom. Po príchode na miesto udalosti príslušníci HaZZ z Hasičskej stanice Sereď  prieskumom  zistili, že ide o ťažko zranenú osobu, ktorá sa nachádza v neprístupnom teréne. V spolupráci s prítomnou posádkou záchrannej zdravotnej služby postihnutú osobu naložili na štvorkolesové motorové vozidlo  a transportovali na prístupovú komunikáciu, kde bola odovzdaná do starostlivosti ZZS. Následne sa presunuli na miestne futbalové ihrisko a asistovali  pri odovzdaní zranenej osoby vrtuľníkovej záchrannej službe. Zásah prebiehal vyše  hodinu.

Správu budeme aktualizovať po obdržaní informácií od ATE.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 24.6. – tlačová správa vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE

Leteckí záchranári z Nitry si včera popoludní prevzali na futbalovom ihrisku v obci Vinohrady nad Váhom 52-ročného pacienta s vážnym úrazom hlavy po zasiahnutí poľnohospodárskym strojom. Lekárka mu doplnila liečbu a po preložení na palubu bol s vážnym poranením hlavy, no pri vedomí letecky prevezený do Fakultnej nemocnice v Nitre.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Colo dúfam že ťa tam poriadne zmontujú dohromady ! Čím skôr nech si v poriadku !

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články