Vyhrážal sa, že popraví verejne známe osoby aj ich rodinných príslušníkov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Odbor kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave spolu s policajtmi PPÚ Bratislava včera 19.06.2020 krátko po 17:00 h zadržala osobu podozrivú z obzvlášť závažného zločinu vydierania. V tomto prípade policajti zaistili výpočtovú techniku a ďalšie listinné dôkazy, ktoré boli takisto adresované verejne známym osobám.

Podľa doterajších informácií mal muž zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty zásielku do Kancelárie Národnej rady SR. Zásielka bola Národnej rade SR doručená dňa 16.06.2020 a obsahovala päť totožných listov, ktoré boli adresované predsedovi vlády SR , predsedovi ľavicovej politickej strany, podpredsedovi NR SR, predsedovi Najvyššieho súdu SR a Úradu vlády SR. Pisateľ sa prostredníctvom listov mal vyhrážať, že popraví tieto osoby aj s ich rodinnými príslušníkmi ak nevyhovejú jeho požiadavke a to, že ak do piatich dní nevykonajú prevod 100 miliónov eur na bankový účet, ktorý v listoch uviedol.

V súčasnosti krajský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 67 – ročnému Jozefovi P. z Rožňavy pre obzvlášť závažný zločin vydierania v štádiu pokusu. Zároveň spracoval podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvineného. Za takéto konanie hrozí obvinenému trest odňatia slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Pre svoj zdravotný stav bol muž umiestnený v jednom zo zdravotníckych zariadení.

Aj tento prípad je dôkazom, že Policajný zbor nepodceňuje akékoľvek hrozby a proti ich autorom bude vždy postupovať nekompromisne, v súlade so zákonom.

zdroj: Polícia SR

- Inzercia -
  1. No daj, ktora vlada mala teda obdobu? Dzurindova? Meciarova? Radicovej? Nebodaj Fikova? @ebe ti na hlavu a aj ti nadalej bude 🙂

  2. Nevinneho zatvarat zato ze zije v Demokratyckom štate? Povedal svoju mienku tak čo? Zajtra sa zatvara zato že nepokosim travu na obecnom pozemku pred domom? Parlamentny potkany kradnu a obcania len platia dane anic z toho nemaju. Je my na grc z tochto štatu

  3. Ty si asi narušený, keď toho človeka považuješ za nevinného. Keby rovnakú zásielku poslal tebe, tvrdil by si to isté? Blbec.

  4. Anonym ty si riadny keket. Vyhrazat sa zabitim viacerym osobam je podla teba “povedat svoju mienku”?? tvoje IQ je dvojciferne, rovne dnesnemu datumu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články