Informácia k ďalšiemu otváraniu škôl – obnovenie vyučovania v 6.-9. ročníku ZŠ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR rozhodnutím zo dňa 16. 06. 2020 umožnil zriaďovateľom s účinnosťou od 22. 06. 2020 obnoviť školské vyučovanie vo všetkých školách a všetkých ročníkoch a o obnoviť prevádzku všetkých školských zariadení.

Mesto Sereď sa po posúdení personálnych, materiálnych a priestorových možností s prihliadnutím na návrh riaditeliek dotknutých škôl rozhodlo  obnoviť vyučovanie v 6. – 9. ročníku základných škôl s účinnosťou od štvrtka 25. 06. 2020.

Informácie k prevádzke škôl budú zverejnené na ich webových stránkach.
Na základe posúdenia zisteného záujmu rodičov po prerokovaní s riaditeľkou ZUŠ ďalej mesto Sereď rozhodlo, že neobnoví vyučovanie v Základnej umeleckej škole Jána Fischera-Kvetoňa. Vyučovanie bude prebiehať naďalej dištančnou formou. Harmonogram odovzdávania vysvedčení zverejní riaditeľka na webovej stánku základnej umeleckej školy.
Prevádzka nebude obnovená ani v centrách voľného času pri základných školách. Prevádzka materských škôl zostáva nezmenená tak, ako bol obnovená od 01. 06. 2020.
Rodičia stále majú možnosť dobrovoľne sa rozhodnúť, či ich dieťa do školy nastúpi alebo nie. Je potrebné, aby sledovali aktuálne informácie na stránkach škôl.
Všetci veríme, že letné prázdniny budú dostatočne dlhé obdobie na to, aby vyučovanie v školskom roku 2020/2021 začalo a prebehlo bez prerušení a obmedzení.

Odd. ŠRKŠ

zdroj: Mesto Sered, Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články