Polícia a kukláči dnes zasahovali vo Vinohradoch nad Váhom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vinohrady nad Váhom /  Polícia dnes nezasahovala len v Seredi. Vo Vinohradoch nad Váhom na ulici neďaleko Základnej školy zasahovali kriminalisti za asistencie kukláčov v rodinnom dome, kde po vniknutí vykonali domovú prehliadku. Na mieste bol prítomný aj psovod so služobným psom.

Matka osoby, u ktorej bola vykonávaná prehliadka, voči ktorej smeroval zákrok polície sa vyjadrila, že jej syn je slušný človek, ba najslušnejšie dieťa na svete, že polícia ich rodinu obťažuje často a neprávom.

Nie je na nás, aby sme posudzovali vyjadrenia dotknutých strán a tak ďalšie informácie o dôvodoch policajnej razie prinesieme po ich získaní zo zdrojov polície.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keď má čo dočinenia s drogami, tak veľmi slušný človek.. Len tak by tam asi nenabehli… Že maminka?

  2. A ďalej nič tie 2 biele audinky o kúsok ďalej tam nezavitate pani či ako mi Vinohradcany už máme toho dosť

  3. Presne tam treba ist kde su audinky.Kazdy vie kto predava vo velkom na vinohradoch.A fetovat ku stocku Ga-GGGGG MEDVED B4,5 AMG🤣

  4. Jozko,sak nepoznas ludi po mene tak chod do piče a nepytaj sa na priezviska,co si policajt….???!🔫

  5. Banda udavačská vymrdaná…
    Zaplaviť celé Vinohrady nech je pokoj…

  6. Zasnem… Slovnik niektorých mileniek je ako slovnik opice z nejakej inej dimenzie.. Nuz, zvyknite si, ze na chvilu vam zavreli sponzorov a hladajte brigady. V meste je tolko buriny, urcite vas zamestnaju

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články