Miloš K., autor textov na sklách sa v diskusii predstavil plným menom a počmáraného majetku po ňom zostalo pravdepodobne viac

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / O nápisoch na sklách banky a potravín v OD Jednota sme napísali už dva materiály. Na základe výbornej práce hliadky Mestskej polície bol autor – páchateľ nápismi poškodzujúci cudzí majetok zadržaný v podstate priamo pri čine. Hliadku síce oklamal tvrdením, že má zákazku z banky, no policajti jeho totožnosť mali zistenú a tak jeho identifikácia dodatočne je bezproblémová.

Ťažko chápať postoj, rozmýšľanie a konanie Miloša K., keď stačil jeden z našich článkov na to, aby sa k svojmu činu verejne priznal a to nielen k samotnému činu, ale čitateľom veľmi podrobne, i keď chaoticky popísal motív svojho konania.

Na základe našej výzvy nám do redakcie poslal čitateľ SOL ďalšie fotografie dokumentujúce počmáranie ďalšieho tentokrát verejného majetku obdobným spôsobom ako sme videli v predchádzajúcich článkoch a to na workoutovom ihrisku za parkom.

Už nám zostáva len počkať, či polícia vyhodnotí konanie Miloša K. ako trestný čin, alebo priestupok a aký trest za jeho konanie bude nasledovať.

Ďakujeme čitateľovi Erikovi za zaslanie fotografií.

- Inzercia -
  1. prečo riešite LEN Miloša K. Keď ten altánok je celý popísaný ? je do neho vyškrabované a písané CENTROFIXKOU. A je to tak na viacero miestach a toto sa tu nikdy neriešilo, že Mládež ničí majetok mesta. A v tom meste sa toho nerieši oveľa viac a polícia s tým nič nerobí.

  2. anonym mozno preto riesia Milosa K. lebo poznaju jeho identitu. Podla mna kazdy, kto pocmara okna, fasadu, lavice, schodiska je chory bastard. Takemu nie ze pokutu dat ale aj riadne po papuli.

  3. zaostalý idiot ktorý v živote nič nevytvoril – len ten môže ničiť veci, ktoré slúžia každému. Keď toto vidím, hneď viem z akým hlupákom máme do činenia.

  4. policajti by mali podla pisma zistit kde vsade pisal. Pri kauflande ako je odstavisko na voziky cele popisane cinziaky na cukrovarskej popisane a vsetko jedno pismo

  5. Menovaný MILOS K. rozbil sklo na rozhlasovej kabíne na seredskom štadione na tribune,komfortne tam prespáva,vykuruje si tam olejovým radiatorom napojeným na mestku elektrinu a nikomu to nevadí,chodte sa tam pozrieť ako to tam vyzerá…

  6. toto ani nie je “sprayer” – toto je len posledné h*vn*, vyčarbať sa tak, že sa to ani nedá čítať a ešte si na tom degeš zakladá. V meste nie je ANI JEDEN reálne dobrý sprayer, ktorý by robil kompakt obrázky, kvalitné grafiky, len hentákí chudáci čo nevedeia ani písať. To je urážka writerov hento.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články