V dnešný deň zasadli do školských lavíc aj žiaci ZŠ J.Fándlyho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Juraja Fándlyho, Fb |  Milé deti,

dnes máte svoj sviatok, Medzinárodný deň detí. Úprimne a zo srdca vám spolu so všetkými „dospelákmi”, zamestnancami školy, k nemu blahoželáme. Niektorým na diaľku a tým, ktorí po dlhých takmer troch mesiacoch nastúpili dnes do školy, zablahoželáme aj osobne.

Vaše pani učiteľky a pani vychovávateľky sa na vás veľmi tešili a pripravili si pre vás rôzne zábavno – náučné aktivity. Ani na tých, ktorí ste zostali doma, nezabúdame a naďalej sa vám budú vaši pedagógovia venovať.

Pani upratovačky a kuchárky nelenili a pred vaším nástupom vydezinfikovali každý kútik našej školy a jedálne, v triedach a na toaletách pribudli dávkovače na dezinfekciu a zásobníky na papierové utierky. Páni školníci pripravili na prevádzku vnútorné i vonkajšie priestory. V týchto prípravách nás podporoval aj náš zriaďovateľ, Mesto Sereď, ktorý distribuoval ochranné pomôcky a dezinfekciu pre vás a pre zamestnancov školy.

Žijeme v takých zvláštnych časoch, že aj nástup do školy, mnohí vnímame ako super darček k MDD. Ďakujem vám za vašu usilovnosť, milé deti, za to, že aj v domácom prostredí ste nepoľavili v učení. Neustále nás prekvapujete svojou snahou a chuťou zapájať sa do školského života. Či sú vaše pokroky malé alebo veľké, robíte nimi radosť nielen nám, ale aj svojim rodičom.

Nech sa vaše úspechy a vaša cieľavedomosť stanú inšpiráciou pre našich budúcich žiakov. Prajem vám, aby vaša snaha vždy bola odmenená úspechom, aby ste svoje detstvo prežívali v zdraví a porozumení spolu s milujúcimi rodičmi.

Krásny a slnečný Medzinárodný deň detí!

Renáta Šidlíková, riaditeľka školy

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články