Informácia o pracovnom mieste – Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) – dejepis, slovenský jazyk a literatúra

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Šintava |  Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava
Informácia o pracovnom mieste – aprobácia dejepis, slovenský jazyk a literatúra.
Termín nástupu: 24.8.2020

zdroj: sintava.sk

prac. ponuka SJL- DEJ

 

- Inzercia -
 1. Pán Majko kde vás môžem zastihnúť???Mám informácie o tom ako chcela starostka nezákonne konať.

 2. Šintavanka 1. júna 2020, 22:03 – Dobry vecer, kludne mozete volat na 0907 277 777, alebo pisat na e-mail: majko@majko.sk

  Prosim len overene informacie a nie “jedna pani povedala”. Je nutne komunikovat NIE ANONYMNE. Na zaklade ziadosti zachovame anonymitu, nakolko zdroj informacii sme povinni chranit.

  Zaroven musim upozornit, ze ak budu informacie nasvedcovat, ze doslo k spachaniu trestneho cinu, budeme nuteni posunut informacie (bez uvedenia zdroja, teda Vas) policii alebo prokurature.

  Som rad, ze obcania postupne chapu nevyhnutnost navratu k dodrziavaniu zakonov vsetkych ludi a to specialne volenych zastupcov a verejnych cinitelov.

 3. jedine nasa skola sa nezapaja do sportovych aktivit.asi na to uz sintavske deti nemaju,ale preco len Šintavske deti,inde to funguje.tak tak

 4. Nechápem ,v Šintave je už rok pán učiteľ a žiaci pravideľne chodia na všelijaké súťaže. Šintavan nebol asi dlho pozrieť v škole.

 5. Veru v skole som dlho nebol.ak je to pravda,tak uz konecne ich bude vidno na roznych skolskych sportovych podujatiach.hlavne medzi susednymi dedinami ako to byvalo zvykom.preto ze tam to doteraz este funguje.

 6. Rudolf- pokiaľ viem,(možno sa mýlim) ale keď niekto dá inzerát na pracovné miesto ,zo zákona je povinný uviesť nástupný plat v hrubom. Ja som to tu v prílohe nenašiel.To som si po Seredi všimol, hlavne na dverách predajní, hľadáme predavača, predavačku a plat v hrubom chýba. Prečo asi? Ponúkajú minimálnu mzdu cez pásku, a ostatné doplatia keš. Tak sa mi zdá, že zákon ešte platí pri zverejňovaní inzerátu na pracovné miesto musí byť uvedená hrubá mzda.Veselo sa to porušuje a kompetentné orgány nič. Keď nemám pravdu, tak sa ospravedlňujem.

 7. Zákon týkajúci sa povinného zverejňovania platu sa nevzťahuje na pracovné ponuky do štátnej služby (školstvo, úrady, polícia, …), teda rezorty, ktoré sa riadia pri zamestnávaní iným, špecifickým zákonom. Platové tarify pedagogických zamestnancov sú verejne dostupné na stránkach ministerstva školstva. Prosím, aby diskutujúci neobviňovali skôr, ako si svoje tvrdenia neoveria.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články