“Prispôsobujeme našu prácu novým podmienkam, s ktorými sa nikto doposiaľ nestretol.” – zo stanoviska vedenia ZŠ Fándlyho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď  /  Už zajtra sa niektoré deti vrátia k účasti na vyučovacom procese v základných školách. Na sociálnej sieti si rodičia školákov ZŠ Fándlyho mohli pozrieť status konštatujúci nepokosenú trávu a burinu v areáli školy.

Čomaj Jaroslav sa cíti smutne.

Tento dnešný pohľad na areál školy ma trochu bolí. V pondelok majú nastúpiť deti do školy a väčšinu času by mali tráviť vonku v burine po kolená, medzi zbytkami orezaných kríkov z jesene. 😥

 

 

Každá minca má dve strany – zvykne sa hovorievať a tak sme zisťovali dôvody tohto stavu u vedenia základnej školy:

Dobrý večer pán Majko,

Dovoľte mi vyjadriť sa k fcb statusu p. Čomaja, v ktorom píše o stave areálu našej školy.

Z okna činžiaku nevidieť intenzívnu prácu pedagógov a prevádzkových zamestnancov, ktorú dennodenne vykonávajú. Prispôsobujeme našu prácu novým podmienkam, s ktorými sa nikto doposiaľ nestretol. Je veľmi ľahké robiť závery, bez znalosti situácie.

Od rozhodnutia Mesta Sereď otvoriť základné školy, školské kluby a školské jedálne, vedenie školy spolu s administratívnymi a prevádzkovými zamestnancami intenzívne pracuje na bezproblémovom otvorení školy v súlade s Rozhodnutím Ministerstva školstva a Opatrením úradu verejného zdravotníctva SR. Chceme našim žiakom pripraviť bezpečné a príjemné prostredie, ktoré je nevyhnutné pre kvalitu výchovno-vzdelávacieho procesu. Naši žiaci sú pre nás naše  deti a celé svoje pracovné nasadenie sme nasmerovali na zabezpečenie  ich komfortu a bezpečnosti.

Napriek tomu, že nám posledné dni priniesli mnohé prekážky v podobe porúch pracovného náradia, či nečakanej práceneschopnosti zamestnancov, ktorí sú zodpovední  za údržbu vonkajšieho areálu, v pondelok privítame naše deti v škole, ktorá žiari čistotou a je v každom ohľade bezpečná nielen pre žiakov, ale aj pre zamestnancov.

S pozdravom, prajem príjemný zvyšok víkendu a ďakujem za ústretovosť a etický prístup

Renáta Šidlíková

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články