PRÁVE TERAZ: Policajná razia v rodinnom dome v Dolnej Strede

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dolná Streda/  V týchto chvíľach vykonávajú kriminalisti z Galanty v spolupráci s ostatnými ozbrojenými zložkami raziu v jednom z rodinných domov na Chládečnej ul. v Dolnej Strede. Na rodinnom dome sú porozbíjané okná (pravdepodobne spôsobené policajným zákrokom) a v rodinnom dome polícia vykonáva potrebné úkony.

O bližšie informácie sme požiadali KR PZ.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Vsetku tu ciernu Zgerbu do leopoldova zavret kazdemu po 20rokou na samoty hovna smradlave

  2. Kyslík je tvrdé y, čiže ypsilon… Inak to s tým rozbitým oknom a dverami bolo dobré 🤣🤣🤣🤣👍👍 tí čo tu tak píšete a ste strašne pohoršený… Predaje vám vstúpnu, že? 👏🤣🤣

  3. keď poučuješ o gramatike, tak začni od seba —-tí čo tu píšete ste pohoršení—-ten čo tu píšeš si pohoršený—-cica neblázni 🙂

  4. Teda ked moc sa robí člověk potom dopadne takto zlato a BMW tak lahko nekupis

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články