Drzosť: Zrazil cyklistu a z miesta ušiel – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti vyšetrujú nehodu, pri ktorej sa zranil 60 ročný cyklista v Sládkovičove.

Muž na bicykli práve prechádzal po Veľkoúľanskej ceste pri pravej krajnici, keď do neho narazilo auto. To naňho vybehlo zo smeru od Veľkých Úľan. Pri prejazde ľavotočivej zákruty dostal vodič šmyk a vybehol až na krajnicu, kde bol cyklista. Po náraze spadol muž na zem a vodič aj napriek tomu pokračoval v jazde ďalej. Pri zrážke utrpel cyklista ľahké zranenie. Z nehody je podozrivý vodič na aute VW Passat, šedej metalízy resp. svetlej striebornej farby.

Ak ste nehodu videli, alebo poznáte vodiča, ktorý nehodu zavinil, všetky informácie nám môžete poskytnúť na bezplatné číslo 158 alebo nám poslať info na fb sr – trnavský kraj.

DRZOSŤ: ZRAZIL CYKLISTU A Z MIESTA UŠIELPolicajti vyšetrujú nehodu, pri ktorej sa zranil 60 ročný cyklista v Sládkovičove. Muž na bicykli práve prechádzal po Veľkoúľanskej ceste pri pravej krajnici, keď do neho narazilo auto. To naňho vybehlo zo smeru od Veľkých Úľan. Pri prejazde ľavotočivej zákruty dostal vodič šmyk a vybehol až na krajnicu, kde bol cyklista. Po náraze spadol muž na zem a vodič aj napriek tomu pokračoval v jazde ďalej. Pri zrážke utrpel cyklista ľahké zranenie. Z nehody je podozrivý vodič na aute VW Passat, šedej metalízy resp. svetlej striebornej farby.Ak ste nehodu videli, alebo poznáte vodiča, ktorý nehodu zavinil, všetky informácie nám môžete poskytnúť na bezplatné číslo 158 alebo nám poslať info na fb sr – trnavský kraj.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Montag, 25. Mai 2020

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články