Združenie Storm opäť likvidovalo ihly po narkomanoch. Po 18 rokoch potrebujú na svoju prácu nové auto

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Združenie STORM vzniklo v roku 2002 a pôsobí v Nitre, Seredi a Trnave. To znamená, že už 18 rokov pracuje združenie s drogovo závislými, pomáha rizikovým skupinám obyvateľstva prostredníctvom odbornej sociálnej práce – opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.

Združenie STORM počas 18 rokov uskutočnilo 2 544 výjazdov do terénu, 1 159 ošetrení, 32 149 kontaktov s klientmi a 220 návštev škôl po celom Slovensku s preventívnym programom.

Ohromujúci je počet zlikvidovaných ihiel po narkomanoch a to 1 005 000 kusov. Uplynulý týždeň opäť prechádzali členovia združenia ulicami miest, vyhľadávali a bezpečne likvidovali voľne pohodené ihly. Celkovo sme odstránili 38 kusov.

Mesto Nitra – 26 ihiel v uliciach a 6 z FIXPOINTU na autobusovej stanici

Mesto Trnava – 4 ihly

Mesto Sereď – iba 1 ihla v Zámockom parku

Členovia združenia potrebujú k svojej práci využívať motorové vozidlo. To staré doslúžilo a aby mohli ďalej pokračovať vo svojej práci, prosia o pomoc pri kúpe nového automobilu. Na svojom facebooku spustili výzvu s názvom Pomôžte nám pomáhať novým autom.

Prispieť môžete aj vy priamo kliknutím na tento odkaz.

Združenie Storm má pred sebou mnoho ďalších projektov a nápadov. Sú pripravení aj naďalej pomáhať ľuďom s ťažkým osudom. Vďaka novému autu, budú môcť pokračovať vo svojej práci v Seredi, Nitre a Trnave. Pomôžte im pomáhať …

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články