Fakultná nemocnica v Trnave ruší triediaci stan

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

FN Trnava |MM|  Pacienti, ktorí prichádzajú do Fakultnej nemocnice Trnava už nemusia prechádzať cez filtračný stan. Filtračný stan slúžil na triedenie pacientov. Môžu ísť priamo k lekárovi na konkrétnu ambulanciu.

Stále však platia prísne hygienicko-epidemiologická pravidlá. Pacienti musia:
mať v areáli nemocnice prekrytú tvár rúškom,
v čakárňach musia dodržiavať odstup dva metre,
pred vstupom do ordinácie si musia vydezinfikovať ruky.

Dezinfekcia bude poskytnutá pacientom pred vstupom do ordinácie.

Pacienti sa na jednotlivé vyšetrenia v ambulanciách musia objednať telefonicky na konkrétny dátum a čas. Na niektoré ambulancie je možné objednať sa aj online cez stránku www.fntt.sk. Pred vstupom do ordinácie bude pacientom v priestoroch ambulancie meraná telesná teplota🌡 a budú vypisovať formulár, ktorý si môžu predom doniesť pacienti vytlačený. Formulár nájdu na stránke fntt.sk.

Mení sa miesto testovania COVID-19

Fakultná nemocnica Trnava bude stále realizovať testovanie na COVID-19. Mení sa však miesto testovania. Pacienti budú testovaní na Klinike infektológie FN Trnava, ktorá sa nachádza v areáli nemocnice. Pacienti, ktorí sa budú testovať nevstupujú do priestorov Kliniky infektológie, ale čakajú pred budovou, kde si ich vyzdvihne personál kliniky.

Pacient, ktorý sa chce objednať na testovanie, musí mať v telefóne stiahnutú aplikáciu  Moje ezdravie, kde vypíše žiadosť o testovanie a odošle ju na spracovanie. Pacientovi je následne vygenerovaný špeciálny kód, s ktorým sa preukáže na odbernom mieste. Pacient bude upozornený na presný čas a miesto testovania, na ktoré sa má dostaviť. Následne sa s týmto kódom preukáže na odbernom mieste. Ak pacient nemá mobilný telefón, do ktorého sa dá aplikácia nainštalovať, nech kontaktuje svojho všeobecného lekára.

Aplikácia je dostupná:
▶️Android na tomto odkaze https://bit.ly/3eH6KOP
▶️iOS na tomto odkaze https://apple.co/2yAHBEO

Občan, ktorý chce byť testovaný z vlastnej vôle, sa objednáva prostredníctvom formulára, ktorý nájde nižšie💻. Ide o testovanie, kedy občan nemá príznaky a nemá ani cestovateľskú anamnézu, ale chce mať informáciu o svojom zdravotnom stave.

▶️Objednávkový formulár pre samoplatcov https://bit.ly/3foAm3J

Samoplatcovia platia sumu 70 Eur za jeden test. Platba prebehne na odbernom mieste. Platba je povolená len bezhotovostným stykom – platobnou kartou.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -