O cyklocestovateľských medových týždňoch mladého českého páru z Japonska už onedlho. Otázky môžete písať do piatka!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na festivale CYKLOCESTOVANIE 2020 privítame tento rok aj mladomanželský pár z českej republiky, ktorý sa rozhodol stráviť svoje medové týždne v Japonsku. Možno by na tom nič zaujímavé nebolo, keby to nebolo na celý jeden rok a ešte k tomu na bicykli! 🚴‍♀️🚴‍♂️🇯🇵

V nedeľu 31. mája o 20:00 vám preto prinesieme exkluzívnu online prednášku priamo z ďalekého Japonska od našich cyklo-cestovateľov – MIZUBIZU. Predstavia vám detaily svojej cesty a určite povedia aj o niektorých svojich najzaujímavejších zážitkoch.
Táto prednáška bude zároveň aj našou pozvánkou na novembrový festival, kde ich veľmi radi privítame. 🙏

Naši „online hostia“ budú odpovedať na niektoré z vašich otázok, tak neváhajte a pýtajte sa ich! Zo všetkých otázok vyžrebujú v priamom prenose troch výhercov, ktorí získajú zaujímavé vecné ceny ako aj voľné vstupenky na jesenný festival Cyklocestovanie 2020. 💳

Otázky môžete písať priamo do diskusie pod tento príspevok.

Ak v danom čase nebudete môcť byť pri počítači, nič sa nedeje, prednášku tu ako aj na našom webe zverejníme aj ako klasické video, budete si ho môcť pozrieť kedykoľvek.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Zdravíme do Japonska!
  Kedy ste vyrazili na cestu?
  Aké mestá prechádzate a čo vás zaujalo najviac?
  Idete pozrieť aj do Fukushimy?
  Uvidíte ostrov Hokaidó?
  Aké dlhé presuny robíte?
  Ďakujeme za odpovede na otázky.
  Šťastnú cestu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články