Čo deň, to nehoda motorkára: Zastavme tento trend !

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| 

➡️19. máj – nehoda motorkár a osobné auto Sereď (okr. Galanta) –
nedanie prednosti
➡️18. máj – nehoda motorkár a osobné auto Dechtice (okr. Trnava) –
nedanie prednosti
➡️17. máj – nehoda Trhová Hradská (okr. Dunajská Streda) –
motorkár neprežil náraz do stromu

11 dopravných nehôd s účasťou motorkárov 🏍 od začiatku mája
19 dopravných nehôd s účasťou motorkárov 🏍od začiatku sezóny
2 mŕtvi

Motorkári ! Vaša sezóna ešte len začala a za posledné tri dni, čo deň, to nehoda.
Jazdite opatrne a dávajte si na seba pozor! Nepreceňujte svoje schopnosti a silu svojich strojov.
Pozor ale musia dávať aj ostatní vodiči, aby registrovali motorkárov a reagovali na nich včas.

ČO DEŇ, TO NEHODA MOTORKÁRA: ZASTAVME TENTO TREND❗️🙏

ČO DEŇ, TO NEHODA MOTORKÁRA: ZASTAVME TENTO TREND❗️🙏➡️19. máj – nehoda motorkár a osobné auto Sereď (okr. Galanta) – nedanie prednosti➡️18. máj – nehoda motorkár a osobné auto Dechtice (okr. Trnava) – nedanie prednosti➡️17. máj – nehoda Trhová Hradská (okr. Dunajská Streda) – motorkár neprežil náraz do stromu❎11 dopravných nehôd s účasťou motorkárov 🏍 od začiatku mája ❎19 dopravných nehôd s účasťou motorkárov 🏍od začiatku sezóny ❎2 mŕtvi Motorkári❗️ Vaša sezóna ešte len začala a za posledné tri dni, čo deň, to nehoda. Jazdite opatrne a dávajte si na seba pozor! Nepreceňujte svoje schopnosti a silu svojich strojov. Pozor ale musia dávať aj ostatní vodiči, aby registrovali motorkárov a reagovali na nich včas.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Dienstag, 19. Mai 2020

- Inzercia -
  1. Nikomu nic zle neprajem, ale co sa cudujeme, ked ich vidim pravidelne po meste doslova lietat cez 100km/h. O rychlosti mimo obci uz radsej ani nepisem. Nechapem preco nejdu na nejaky okruh, kde mozu relativne bezpecne jazdit vysokou rychlostou. Vlastne chapem, lebo su to sebecke netolerantne hoviedka. Cest poctivim.

  2. a skurveny ciklysty vam nevadia???sak idu 10kmh a dvaja alebo aj styria vedla seba a vobec sa neuhnu,este idu po strede ,to myslim tych ztymi napasuvanymy kratasmi jak pupusi,raz nekomu prasknu nervy a pozraza ich jak kolky

  3. a preco a kto ma zastavit tento trend?ved si ho vybrali sami motorkari,len nech este pridaju,co je to po meste 130-ka.to chce aspon 180km,chorych co cakaju na organy je vela.

  4. Vy trubky… obycajne sebecke hovada.. citate vobec co pisete ?! Vy plechovkari si myslite ze vy ste bezchybny ? Nikdy nic nekomentujem na internete ale toto je chore co vy pisete.. spamatajte sa konecne… keby radsej 99% z vas a vam podobnym davali pozor na cestach a pozerali sa do tych d****tych spetakov ! Uvedomte sa a precitajte si co pisete… su aj motorkari co kazia meno tym normalnym nehovorim ze nie.. ale 90% nehod je sposobenych tym ze niekto v plechovici nedal prednost , smerovky sa zabudaju pouzivat nejak a hlavne ten kto ma BMW lebo nad neho neni , nedobrzdenie , neuhnete sa ani nic .. sak sa uvedomte uz a vstupte si do svedomia.. a mozte mi tu nadavat kolko chcete ale pamatajte si jednu vec… karma 🙏🏻 Co zelate inym aby sa vam nestalo

  5. Stať sa môže dopravná nehoda každému.
    Ale tak ako sa jazdí v meste Sereď, je fakt katastrofa. Čo sa ešte musí stať aby to kompetentné orgány začali riešiť?
    Že sú cyklisti na chodníkoch nie je čudo, strach chodiť po ceste.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články