Alkohol robí svoje: Zramoval celý autobazár – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Vodič Škody Fabia jazdil v smere od obce Boleráz na Trnavu, pričom v obci Šelpice prešiel do protismeru a na ľavej strane prerazil plot na autobazáre. Okrem oplotenia poškodil niekoľko zaparkovaných áut, osvetlenie, kabeláž, závlahový systém, čím spôsobil majiteľovi škodu približne 20 tisíc Eur.

Po výzve policajta, aby predložil potrebné doklady, uviedol vodič, že žiadne pri sebe nemá. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 1,07 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,23 promile.

Po ošetrení zdravotníckou službou polícia vodiča odviedla na útvar. Tu poverený policajt obvinil 26 ročného Trnavčana z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

V uplynulom týždni polícia v Trnavskom kraji odhalila 10 vodičov motorových vozidiel jazdiacich pod vplyvom alkoholu a 13 cyklistov. Z toho 6 vodičov motorových vozidiel „nafúkalo“ nad 1 promile a dopustilo sa tak prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

ALKOHOL ROBÍ SVOJE: ZRAMOVAL CELÝ AUTOBAZÁR

ALKOHOL ROBÍ SVOJE: ZRAMOVAL CELÝ AUTOBAZÁRVodič Škody Fabia jazdil v smere od obce Boleráz na Trnavu, pričom v obci Šelpice prešiel do protismeru a na ľavej strane prerazil plot na autobazáre. Okrem oplotenia poškodil niekoľko zaparkovaných áut, osvetlenie, kabeláž, závlahový systém, čím spôsobil majiteľovi škodu približne 20 tisíc Eur. Po výzve policajta, aby predložil potrebné doklady, uviedol vodič, že žiadne pri sebe nemá. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 1,07 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,23 promile. Po ošetrení zdravotníckou službou polícia vodiča odviedla na útvar. Tu poverený policajt obvinil 26 ročného Trnavčana z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V uplynulom týždni polícia v Trnavskom kraji odhalila 10 vodičov motorových vozidiel jazdiacich pod vplyvom alkoholu a 13 cyklistov. Z toho 6 vodičov motorových vozidiel „nafúkalo“ nad 1 promile a dopustilo sa tak prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Montag, 18. Mai 2020

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články