Ďalší vrak auta na Trnavskej. Má snáď platnú STK, EK a zaplatenú zákonnú poistku?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Ďalší vrak nepojazdného osobného auta je “odparkovaný”, vlastne skôr zatlačený do neporiadku na konci súkromného parkoviska pred pohostinstvom na Trnavskej ulici.

Tento vrak auta tu našiel miesto pred niekoľkými mesiacmi a rovnako ako ten za VÚB, pôvodnému majiteľovi nechýba. Každý vlastník auta by si ale mal uvedomiť, že o auto je povinný starať sa v prípade stavu auta kedy sa neoplatí opravovať, mal by ho legálnou formou zlikvidovať na autovrakovisku.

Keď je reč o autovrakovisku a legálnej likvidácii vraku auta, mi nedá nespýtať sa – ako je možné, že aj toto auto nie je riešené políciou, resp. kde sú evidenčné tabuľky z auta? Je auto legálne odhlásené z evidencie na ODI, alebo snáď má platnú STK a emisnú kontrolu a je za neho zaplatené zákonné poistenie?

Ak sú tabuľky odovzdané a autá sú odhlásené, mohol tento úkon vlastník auta vykonať  bez potvrdenia o legálnej likvidácii auta na už spomenutom autovrakovisku?

 

- Inzercia -
  1. Jak druha spodna cast clanku tak aj moj prispevok…mozno mu tabulky zobrali policajti lebo neni technicky sposobile ale stk je este v platnosti a pride mu postou ked vyprsi alebo nepreukazal ze ma stk platnu…mozu mu zakazat jazdu..pokuta tym neni dotknuta..poistku moze mat platnu a nemusi byt vyhlasene.

    Ale jak je pisane hore dovodom pravdepodobne bude nerentabilna oprava a majitel sa na to.. 💩

  2. môže byť aj dočasne odhlásené, vtedy sa špz odovzdáva a pri prihlásení sa môžu nahodiť

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články