Vrak auta zaberá parkovisko a špatí mesto

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Už niekoľko mesiacov zaberá parkovacie miesto na parkovisku za VÚB vrak osobného auta. Toto auto bolo najskôr vedľa na súkromnom pozemku, až následne skončilo na verejnom priestranstve.

Auto je už na prvý pohľad úplne vybrakované, má rozbité okná a tak ťažko predpokladať, že jeho vlastník o auto prejaví záujem. Momentálne slúži ako odpadkový kôš.

Snáď auto nezostalo opustené z dôvodu, že bolo použité k nezákonnej činnosti, či nie je ukradnuté.

S najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť vrak auta z verejného priestranstva odtiahnuť a zlikvidovať mesto.

Sú ešte na verejných parkoviskách odstavené vraky áut? Napíšte do diskusie.

 

- Inzercia -
 1. Preco to ma odtiahnut a zlikvidovat mesto? Na fotke je vidiet na celnom skle nalepky TK a EK, nahlasit to na policiu, ona podla nalepiek zisti majitela a nech to riesi on na svoje naklady…

 2. to mi je jasné, lenže VIN mohol vyrezať/poškodiť/zničiť, preto som písal o nálepkách 🙂

 3. Stačí ho potiahnuť a zablokovať ním cestu a mesto ho už bude musieť odtiahnuť 🙂 nerobím si srandu, myslím to seriozne, bohužial je to v tejto banánovej republike jediné riešenie

 4. to auto sa ale pomaly posúva. pred cca pol rokom takto rovnako rozbité stálo na trávniku v zákrute za notárskym úradom. neskôr na mieste pre ŤZP a teraz cca v polovici parkoviska za VUB. a pravdu tu má dotyčný. stačí to auto potiahnuť doprostred cesty kde sa stane prekážkou v premávke a budú to musieť riešiť štátni policajti a nie mesto.

 5. Keby len toto auto špatilo mesto.Na Trnavskej koľko mesiacov stoja dve autá a nikomu nevadia.

 6. Dalsie take stoji pri trhovisku na Mlynarskej 38 pri kontajneroch.Tiez ma porozbijane skla,znacky zhodene,pneumatiky vyfucane.Je to cervena fabia.Policajti chodia okolo,no “nevidia ho”,alebo nechcu ho vidiet?👎

 7. Co maju robit ? Co mali robit ,je lepšia otazka. Vsetci vieme ,ktorému etniku patria vsetky autá od Seredi po Patu. Co robili miestne polície ? Nic !!! Y urcite sem neprišli robit do Amazonu 🙂 . Tak teraz nech ukážu ,aky su to muzi zákona.

 8. a to je taký problém aby sa zasa raz “kamery kukali inam” a povolať osadníkov nech ho rozoberú do výkupu železa ?

 9. smejem sa nad daktorymi prispevkami. Ludia ste velmi jednoduchy :D. Pre kazdeho mudrlanta aj ten posraty vrak je niekoho majetok. Aj jeho odstranenie ma nejake kroky, ktore musia byt urobene. A ako vsetci vieme tu na Slovensku vsetko trva vecnost.

 10. No jednoduchý si asi ty. Ked dočítas svoj príspevok,tak si odpovies na vsetko ,co sa tu píše. Toto je taka policajná odpoveď od Teba. Len tazko povedať ,či si statny alebo mestský policajt.

 11. Pre seredan – áno, nejaká postupnosť tu je. A aj ten majiteľ má nejakú povinnosť, len na ňu kašle. Čiže ak majiteľ nerobí nič, malo by nastúpiť mesto. To všetko nájdeš v zákone o odpadoch. Súkromné vlastníctvo je pekná vec, ale občas z neho vyplývajú aj povinnosti. Lenže tu serú na povinnosti majiteľ aj samospráva. A výsledok vidíme všetci.

 12. zatiaľ sa mi naozaj najviac páči riešenie – vytiahnuť ho na cestu – a keďže ju bude blokovať – odtiahnu ho. Rýchle, prehľadné a keď plcajti zasa raz zavrú oči, dalo by sa..

 13. A kedy odstrania vrak z lesíka pri Ramene? Uz je tam niekolko rokov. To mestu nevadi ze z neho vytekaju do zeme rôzne kvapaliny? Ten pan ktory sa tu hra na primatora by mal ist radsej robit do kravina a nie viesť nejake mesto.

 14. Tento vrak za VÚB dnes za asistencie polície odvážali v poobedňajších hodinách 🙂 🙂 🙂 Dakujeme!

 15. Legionárska pri smetiakoch. Červená Felícia tam kvasí minimálne 2 roky. STK EMS určite fuč.

  Asi niekto stratil auto…

 16. Dva dni dozadu. Zase Legionárska pri smetiakoch pribudol strieborný Peugeot. 20 metrov od tej Felicie. Ten Peugeot nemá EVČ a stojí na žltých čiarach. Asi odtiahnúť či papuča či jebať nato 🙂

  Asi niekto stratil auto…

 17. Pri Kauflande už 3 roky je odstavený rozbitý Opel Šaliansky policajti to boli pred 1,5 rokom spisovat že sa to bude riešiť (počul som to na vlastné uši) a čo vyriešili ,nič vysrali sa na to !!! treba ho vytiahnuť na hlavnú cestu a potom ho zoberú. iné riešenie neexistuje !!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články