Sereď primátorovi Tomčányimu znovu zarastá burinou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Dnes ráno traktorové kosačky konečne “zablúdili” tiež na Trnavskú ulicu a skosili aj miestami pol druha metra vysokú burinu pred mestskou nehnuteľnosťou Sociálnymi bytmi. Chodník prepadnutý  takmer po celej ulici dokonca pozametalo malé údržbové vozidlo určené na tento účel, no zo starých komponentov vyhotovený a predražený nápis  “SEREĎ”, primátor Tomčányi stále udržiavať v reprezentačnej podobe nedokáže.

Fotografie sú staré niekoľko hodín.

- Inzercia -
  1. Uráža ma keď primátor aj keď je upozornený nekoná v prospech nás občanov.Pán Majko má pravdu!!! Prečo sa neoklási viac ľudí??? Sme na hanbu lebo si necháme zo sebou zametať ako ovce.Primátor zarába tisíce éčiek a mesto vyzerá ako iné dediny.Martin že ti neni hanba!!!Poznám ťa od malička ale funkcia ťa zmenila na nepoznanie.Fuj!!!

  2. Pre spolužiačka: nie, nie je mu hanba. On ju nemá. Otrasie sa a ide ďalej.

  3. Inak aj to trhovisko je krásne zrekonštruované, či to bolo len v kampani?

  4. P.Tomcani veľa urobil pre mesto,ale akosi sa zasekol.Kazde sídlisko v Seredi má detské ihrisko,len na Novomestskéj sa deti nemajú kde hrať.Co tak oplotit celé priestranstvo,aby tam nechodili psíčkari a urobiť tam veľké ihrisko s lavičkami?Veď mamičky by tam radi chodili s deťmi ako my niekedy pred 30r.Kockova cesta pomedzi činžiaky je prepadnutá a keď naprší nedá sa tade prejsť.Pod oknami máme stále ubytovaneho bezdomovca,ktorý celé noci vykrikuje a nadáva..

  5. No konečne ste sa rozhýbal. Ďakujem za materiály. Sú naozaj výbušné. Pre istotu ich uložím na viacero miest, keby sa mi niečo stalo. V noci ich budem analyzovať. Po naštudovaní zvážim ako s nimi čo najúčelnejšie naložím.

  6. Toto je mi článok za všetky drobné , nápis zarastený burinou, 3 vety a nápis nafotený z každého uhlu. Na smiech … 😉

  7. Burina je vsade v meste a aj v o krajných častiach a nikto nekoná. A kto odstráni ten vrak nepojazdneho auta ktorý stojí v lesíku pri Ramene ako na parkovisku? Už tam oddychuje niekoľko rokov. Asi čakajú kým začnú z auta tiecť oleje atď. do zeme. Alebo čakajú na niekoho kto na ten problém upozorni Markizu nech to sem príde natočiť a ukázať Slovensku.

  8. A ten bordel v mestskom parku to je na zaplakanie. Pod každou lavičku more vajglov a papierikov od sladkosti. Keď idem do parku tak sa chcem nadýchať čerstvého vzduchu a nie cmogat tam. Naco mame toľko ľudí roky poberajúcich sociálne dávky? Treba ich tam poslať vyčistiť pan neschopný Primátor.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články