2-ročného chlapčeka v Šintave včera zachraňoval záchranársky vrtuľník

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ATE |MM|  Záchranársky vrtuľník zo svojej základne v Nitre bol včera večer požiadaný o urgentný let do obce Šintava, kde za asistencie polície pristál na futbalovom ihrisku. Posádka rýchlej lekárskej pomoci priviezla leteckým záchranárom 2-ročného chlapčeka, ktorý doma náhle skolaboval a stratil vedomie. Po poskytnutí neodkladnej zdravotnej starostlivosti bol chlapček preložený na palubu vrtuľníka a s poruchou vedomia, v stabilizovanom stave bol vrtuľníkom prevezený do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave.

- Inzercia -
 1. To malé bezbranné telíčko ktoré nevie nič čo sa snim deje .Prajem mu len to najlepšie do života aby teraz a aj naďalej bol s rodičmi.

 2. Srdiečko maličké, bojuj zo všetkých síl. Modlíme sa za Teba…🙏😇

 3. Vie niekto či je v poriadku? Dufajme ze ano vela sil a zdravia prajeme. Ak je to možne pomozeme hociakym sposobom,aj finančne..

 4. Všetkým Vám z celého srdiečka ĎAKUJEME za podporu 🙏❤️
  Každá jedna modlitba a pozitívna myslienka synčekovi veľmi pomôže. Doktori a sestričky sa o neho veľmi dobre starajú a všetko bude určite v poriadku. Je to náš miláčik a veľký bojovník a určite všetko dopadne dobre.
  Všetkých Vás veľmi prosím aby ste sa za neho modlili a mysleli na neho. Naštastie je v poriadku a stále mu robia rôzne vyšetrenia.
  Chcela som len všetkým co na neho myslite napísať veľké DAKUJEM.
  Mamička 👶❤️

 5. Mamička vôbec nemáte za čo to je najmenej čo môžme spraviť. Určite by sme pomohli aj inou formou keby potreboval niečo hocičo určite sa nájde plno ochotných ľudí čo pomôže. Prvoradé je zdravie a hlavne život ostatné veci už idú bokom. Takže silno držíme palce a keby niečo sme tu pre vás

 6. Ja mám vnúčika. Jediného. Vašemu drobčekovi z hlbokého srdiečka želám rýchle uzdravenie. A Vám silu a hlbokú vieru v jeho rýchle uzdravenie .

 7. Zuzicka moja, pevne verim, ze ste uz vsetci spolu a v poriadku. Posielam silu a lasku!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články